Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiúk! Elítélitek ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Elítélitek ha egy lány belemegy, hogy szerető lesz?

Figyelt kérdés
2015. aug. 7. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Dehogy itelem, en is ilyet keresek. 31F
2015. aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha megbeszéled a feleségemmel és "túléled", akkor semmi akadálya nem lenne!:)
2015. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem Ő kezdett ki a Nős pasival, akkor egyértelműen nem.

Viszont ha úgy kavarta a szart, hogy tisztában volt a pasi helyzetével és elcsábította akkor nincs túl jó véleményem.

37F

2015. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem befolyásolja a megítélésemet, hogy szerető. Sokféle okból, sokféle módon lehet szerető.
2015. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
78%
Teljes mértékben, én a rendes lányokat szeretem. 21f
2015. aug. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Attól függ milyen passzusban van épp... nekem is volt szeretőm (szerető = lány akivel összejárunk, szexelünk, jól érezzük magunkat, de neki vagy nekem van kapcsolatom amiben nem érzem/érezzük jól magunkat).


A lánynak volt palija, és vágyott valami másra is. Alapvetően nem volt gond vele, de hosszútávon nem működött. Vagyis én nem akartam működtetni.


Azért hiányzik néha az a korszak...


26F

2015. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Igen el! Undorító! Az is aki erre kapható és az is aki él vele!
2016. febr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!