Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy megcsalt férjnek hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy megcsalt férjnek hogyan lehet újraépíteni a házasságát?

Figyelt kérdés

Milyen lépéseket tegyen az asszony felé? Hogyan tudjon újra bízni? Milyen módszereket tudtok erre. Elsősorban olyan aki már átesett ilyenen - írjon kérem.

Barátommal történt kb 2hete tudódott ki.



2015. aug. 25. 10:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Várj, megcsalták, és újra akarja kezdeni? Én nem tenném.
2015. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Mumusan ***** válasza:
Ne haragudj, de nem a férjnek kell újraépíteni. 28N
2015. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Bízni soha többé ne bízzon benne, inkább titokban rakjon félre pénzt,hogyha menni kell otthonról legyen mihez nyúlnia.
2015. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az sem lényegtelen, mi tudódott ki.
2015. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Azt mondjátok hagyja az egészet a francba? Nincs megbocsájtás? Nincs kibékülés? Nem lehet újrakezdeni?


Én úgy látom azért rajta is múlt a dolog, persze kisebb részt. Végülis egy elhidegüléssel kezdődött. Annyit láttam.

2015. aug. 25. 10:51
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Nincsen bocsánat ebben az esetben, főleg, ha a barátoddal !! Szívtelen dög a nő elképzelni sem tudom mennyire szörnyű érzés lehet állj tovább mielőbb ahogy csak teheted, biztos nem érnék hozzá 1 ujjal sem többé, ha kiderülne, hogy barátommal csalt... Akármennyire szeret valakit az ember az ilyen dolog annyira szívtelen, hogy nem tudnék többé rá társként tekinteni.
2015. aug. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Teperni, igyekezni, a kapcsolatért harcolni nem a barátodnak kell, mivel nem ő lépett félre. Ha fontos neki a kapcsolat, akkor persze lehet érte küzdeni, de én ez alatt inkább olyan küzdelmet értek, amit legbelül kell megvívnia önmagával.
2015. aug. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakember segítségével, őszintén, és keményen egyenesen feltárni az okokat, és javítani rajta. Ez az egyetlen megoldás, a többi időpocsékolás. Magától helyre nem teszik, ha így sikerült elszúrni. Pszichológus, párterápia. Ha mindketten őszintén akarják. Ha csak az egyik fél, akkor veszett fejsze nyele.
2015. aug. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Mumusan ***** válasza:
8-asra hallgatnék.
2015. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy sem lehet! Csak az idő oldhat meg ilyen problémát!Egy férfi más mint egy nő... Ha megalászkodik nem is férfi! Vagy bűnös ő is a kapcsolat megromlásáért és azért alázatos! Akkor meg hozza helyre tanácsok nélkül amit elrontott!!
2015. aug. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!