Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fura szituáció. Visszamenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura szituáció. Visszamenne az exhez, hiányzik neki, agy én képzelődöm?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


egy furcsa szituáció adódott a kapcsolatomban, emitnem tudok normálisan megítélni, ezért kérem a TI tanácsotokat.


Nos,én egy 21éves lány vagyok, és nagyon szeretem a páromat, Ő 29éves.

Igaz,még nincs 1éve hogy együtt járunk, de már összeköltöztünk és tudni kell hogy ezidő alatt (amióta megismerkedtünk) sok mindent megéltünk együtt és eddig minden bajt megoldottunk.

Igaziból a problémák többsége miattam adódik,mert eléggé lobbanékony, duzzogós és féltékeny csaj vagyok. (az előző barátom megcsalt az exével)


De most van egy fura helyzet, amit nem tudok hová tenni, s nem tudom,hogy valóban baj van-e vagy csak én kombinálok.


A páromnak előttem volt egy kb4éves kapcsolata, egy nála 10évvel idősebb nvővel, akinek már volt 2gyerek mástól és akivel együtt lakott.

Nem szokott a nőről beszélni, csak ha nagyon faggatom. A napokban kérdeztem tőle, hogy anno végülis miért szakítottak.

A barátom elmobndta, hogy jól megvoltak, szerették egymást, de elkezdte zavarni,hogy a nő idősebb, van 2 gyereke már és zavarta hogy a csaj egyre többet akart, közös lakást, gyűrűt, házasságot,gyereket.

Párom azt mondta az eszére hallgatott és végül ő költözött el, bár szerette akkor a nőt, de nem érezte azt hogy ő legyen a majdnai gyerekei anyja és nem érezte azt,hogy esetleg 5év múlva is mellette akarna majd maradni. ,iután szakított a barátom és elköltözött, rá 1hétre felhívta a nőt, de a csajnak akkor már új pasija volt. Aki –mint kiderült- a párom egyik kollégája.


Nos, azóta 1000xátrágtuk ezt a témát, mert féltékeny vagyok, de párom elmondta hogy nem beszél a nővel, közösségiről még le is tiltotta,hogy ne írjon neki, nincs sem telefonnon, sem laptopon már közös képük, és mindentől megvált anno amit a nőtől kapott…stb. azóta nem beszéltek,nem találkoztak.


AMugy miután szakítottak rá 6hónapra ismert meg engem 

Tudom,hogy szeret,mert érzem, Sőt nekem sokat jelent,hogy azt mondja nekem, hogy „Veled azt is el tudom képzelni, amit ezelőtt senkivel. A gyereket és a gyűrűt is. Benned megvan az a plusz,ami nekem kell. Senkiért nem adnálak”-nekem ez sokat jelent.


DE mivel ugye a nő új pasija a párom kollégája, így a 2férfi nyilván beszélget egymással.

És engem ez nem is zavarna, de attól félek,hogy a párom pl. ezáltal ismét beszélni kezd az exével stb. A nő amugy a párom melóhelyével szemben dolgozik egy boltban. A páromat mondja amióta szétmentek be sem ment, ha éhes inkább a kollégái közül átküld valakit,hogy hozzon neki kaját :D

De ma nyaggattam azzal a páromat,hogy tuti nem-e jár be a boltba, nem-e hiányzik neki az ex stb. És beszólt,hogy „értsd mármeg,hogy a nő nem hagyná ott az új pasiját. És ne idegesíts fel a hülyeségeiddel”-e zek szerint Őt zavarja hogy nem hagyná el a pasiját? Vagy féltékeny a párom???

Nyilván senkinek sem esik jól,ha hamar túllépnek rajta, biztos a párom egóját is bántja,hogy a szakításuk után 1héttel már a másik pasival járt a nő…ezt elhiszem…de azon gondolkodom,hogy vajon érez.-e még a párom az exe iránt.?

Ugye felhúzta magát a faggatózásomon, és mondta nekem hogy „hagyj békén a hülye féltékenykedős faggatásoddal, nem járok be hozzá, és a pasijával sem barátkozom,csak beszélünk néha személyesen, de ezen túlléphetnél. INKÁBB MENJÉL DOLGOZNI”-ezen elsirtam magam és lementem a kocsimhoz. Mire megfordultam a párom ott ált mögöttem, magához húzott és átölelt, majd megcsókolt.


Nagyon félek, hogy visszamegy az exéhez, és ő azt mondja érti ezt a félelmet, de akkor miért nem türelmes velem, miért haragszik meg és lesz rám mérges, ha ezt szóba hozom????

AZért mérges,mert unja hogy ezzel faggatom, vagy azért mert van alapja és érez a nő iránt még mindig igy 1,5év után is???


Amugy nem beszél a csajról, semmi gyanús nincsen, szabad bejárásom van a telefonjába, laptopjába, bárhová....


Sőt anyum említette,hogy multkor (amikor én dolgoztam) a párom leült hozzá a konyhába beszélgetni és elmondta hogy szeret engem és sosem menne vissza ahhoz az idézem "mocskos kkkához" és unja a féltékenységemet.


De vajon komolyan túl van rajta, és csak fáj neki visszagondolni, mert bántja az egoját, vagy még érez iránta?

Mert ugye anno a párom hagyta ott, na de akkor még szerette... és vissza is ment volna hozzá, de a nőnek már 1hét után új pasija lett...


2015. szept. 2. 10:55
 1/10 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele,hogy a párom lécelt le,bár igaz akkor még szerelmesen... bár szerintem ez 3-4év után ikább amolyan, megszokás-szerelem érzés,mint tiszta érzelem.

És 1hét után ugye anno a párom kereste a nőt, de mivel a csaj túllépett,így a páromnak is muszáj volt... azzal is tisztában avgyok,hogy ha nem igy alakult volna,akkor most nem én lennék vele...de ez kicsit bánt.

Úgy értem, azon gondolkodom, -még így 1év távlatából is- hogy létezhet-e az hogy a párom naponta nekem vall szerelmet, oda van értem, de mégis szereti az exét, vagy ilyesmik és vajon visszamenne-e hozzá???


Mert bár nekik nem ment együtt, de ugyangy szereti, megbánta, és vissza akart lépni, de addigra a nő bepasizott...


SZóval értitek??


ELhiszem hogy Őt bántja már ez a féltékenység téma, de én nem akarok pótlék lenni senkinek :(


És nem akarom,hogy velem azért tervezzen bármit, mert pl. a nőnek már megkérte a kezét az új pasija...

2015. szept. 2. 11:02
 2/10 anonim ***** válasza:
túl bonyolítod a helyzetet ne légy ennyire féltékeny
2015. szept. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

S Ő azt álíltja, hogy bennem megtalálta a nőt, aki keresett, és engem jobban szeret, mert másban nem volt meg ez-ami bennem megvan És velem akarja az életét....


De vajon jobban szeret engem az exénél, vagy csak úgy vagyok neki, mint egy kis pótlék és a fent említettek csak üres szavak és ígéretek, csak mert a nő anno továbblépett és Neki is kellett valaki?? :(

2015. szept. 2. 11:04
 4/10 anonim ***** válasza:

te hülye vagy ....

veled van a párod te meg az exével zaklatod ...

közölte h neki nem kell az a nő már és téged akar erre mindig a múltjával jössz elő


hát nem csodálnám ha besokallna és otthagyna téged e miatt

nem nem az ex miatt hanem az elviselhetetlen természeted miatt


jegyezd jól meg !!!!

a pasik nem szeretnek a múltról és pláne nem az exekről beszélni te meg balga fejjel ezzel zaklatod ...


JA ÉS MENJ EL DOLGOZNI H NE NEKI KELLJEN ELTARTANIA ÉS NE TÖRD A FEJED HÜLYESÉGEKEN ...

2015. szept. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szavak nincsenek rá ,hogy te mennyire beteg vagy ,hogy lehet ezt elviselni,úristen .. jó régóta felteszed ezt a kérdést,mindig más megfogalmazásban,és ugyanezen pörögsz már hónapok óta,hihetetlen.Kíváncsi leszek mikor fog téged elhagyni,sok időt nem jósolok.
2015. szept. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem Ő tart el, dolgozom :) Csak késöbb indultam, mert nem kellett korán nyitnom.


Amugy anyum azt mondja, hogy szerinte nem tudná eltitkolni,ha nem szeretne engem... látja rajta hogy belém van esve, és nem hiszi hogy a 21éves barátnőjét odaadná egy majdnem 40éves nőért...plusz azt lehetetlen sokáig szinlelni,hogy valaki szeret valakit közben pedig másra vágyik...

Meg szerinte, ha nem szeretne,akkor már rég nem lenne velem



Plusz kinézetben is jókora különbség van köztem és a nő között. Nem fényezem magam, de a csaj minden képen túl egyszerű, farmer, polo+ lelapult haj, soha semmi smink...semmi extra.

2015. szept. 2. 11:09
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont egy ilyen féltékenykedő, faggató lányt hagytam el másfél hete, pedig nagy szerelemnek indult! 26/F
2015. szept. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A féltékenység és a csesztetés miatt fog elmenni a párod. Nem az exe miatt.

Én nagyon sajnálom az ilyen férfiakat, akiket kiszekíroznak a világból a féltékenységgel.


Ha valaki meg akar csalni, meg is fog. Csinálhatsz bármit. Ha nem akar megcsalni akkor meg nem fog.

2015. szept. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Úgy egyébként mit gondolsz, mikor a két pasi találkozik, miről beszélgetnek? Hogy a Gizi hogy szereti, melyik pózt? Vagy milyen finom kakaós kalácsot tud sütni? Vagy a húslevese felejthetetlen?


Miért gondolod, hogy ennyire taplók? Hidd el, hogy a férfiakban is van büszkeség és nem a nő a téma. Az elődben is és az utódban is. Nem a nőről beszélgetnek, és ha mégis szükséges két szót váltaniuk, biztos, hogy mindkettő nagyon tartózkodó lesz, és ha nagyon muszáj, akkor valami semleges témát választanak. Csak a te agyadban jár az a gondolat, hogy...


Van egy normális kapcsolatod, de mindent megteszel, hogy tönkretegyed, van egy normális pasid, de mindent megteszel, hogy elmard magad mellől, kapjál már a fejedhez!

2015. szept. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én béketűrő, türelmes ember vagyok, de erre:

"De ma nyaggattam azzal a páromat,hogy tuti nem-e jár be a boltba, nem-e hiányzik neki az ex stb." -szerintem elhagytalak volna, azonnal.


Ha már 21 évesen ilyen súlyos az állapotod, mi lesz ebből még?

2015. szept. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!