Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csajok! Ti, hogy jöttetek rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti, hogy jöttetek rá, hogy a párotok megcsal?

Figyelt kérdés
Volt valami megérzésetek előtte? Hanyagolt? Mit találtatok?

2015. szept. 10. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Már előtte eldöntöttem, hogy vége. Nem kerestem bizonyítékot, feleslegesnek gondolom. Ha már el tudom hinni róla, akkor már mindegy, hogy megtette-e vagy sem. De véletlenül találtam rá bizonyítékot is (leveleket, mert még csak arra sem vette a fáradtságot, hogy elrejtse őket), egy héttel azután, hogy már tudtam, hogy ennek a kapcsolatnak annyi. Meg is kérdeztem, hogy igaz-e, annyit mondott, hogy nem érdekli, mit gondolok. Szóval jah, mondhatni, letojta, mit érzek. Hanyagolt-e? Igen, de nem akkor, már előtte hónapokig.
2015. szept. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Mi távkapcsolatban éltünk, így nem jöttem rá... A szerető keresett fel, mert neki legalább zavarta a lelkiismeretét a dolog.
2015. szept. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Visszagondolva látom a jeleket.

Feszült volt, olykor túláradóan kedves, a telefonját bactatta folyton.

Viszont akkoriban baromira nem volt időnk egymásra, én is feszült voltam, és bizony a munkahelyi stressz is csattant rajta.

Bevallotta.

2015. szept. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elől hagyta a gépén megnyitva az erről szóló Skype levelezést. Szerintem direkt "le akart bukni".
2015. szept. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sírva Bevallotta. Állítólag nem is ismerte a csajt, a nevét se tudta, csak megd...ta egy házibuliban. Szakítottam. A reakciót nem írom le, nem ez volt a kérdés. Amúgy a vőlegényem volt. Nem bánom, hogy így történt. Legalább lehetőségem volt megtalálni az igazit:-) és nem kötöttem ki egy agresszív hűtlen vadállat mellett.
2015. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50 évesen megbolondult és elkezdett fiatal lányokkal flörtölni, aztán össze is jött párral, de valami miatt csak 1-2 alkalmasak voltak. Úgy jöttem rá, hogy teljesen megváltozott és hirtelen más lett.
2015. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tipikus kapuzárási pánik, utolsó...:(Mi lett aztán veletek...?

Én nem jöttem volna rá, ha nem kapok egy emailt, de üresen,és nem kezdek el nyomozni,miért küldték, és mi akar lenni...Aki küldte, annak az élettársával csalt meg...

2015. szept. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nalunk neha durva volt a helyzet, par ismerosunk leutazott hozzank par baratunk, elottem flortoltek amikor nem voltam ott megtortent, kesobb bevallotta
2015. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
7-es most várakozási időszakban vagyok, a párom visszavett és elkezdett azon dolgozni, hogy ujra jó legyen köztünk minden, de az a baj, hogy mostmár nem tudok megbizni benne, valahogy én is mostmár másképp látom a kapcsolatunkat, sokkal nyitottabb lettem, ugyhogy nem tudom mi lesz a vége.
2015. szept. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!