Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden férfit el lehet csábíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfit el lehet csábítani? 10 pasiból hány mondana nemet, ha kapcsolatban él és egy számára veszettül vonzó nő bepróbálkozik nála, akit ismer és akiért odavan? 22n

Figyelt kérdés

Bepróbálkozás=falhoz nyomja, megcsókolja, bármi. Őszintén!


Ki mondana nemet? Igent? Miért igent, vagy miért nemet?


2015. szept. 12. 21:35
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
30%

Milyen vicces a kettős mérce. Ha nő mondta volna ezt, helyesen teszi ls mindenki bólogat. Fő az igyzságosság ls az EGYENLŐSÉG...


Szerintem pedig aki így ráveti magát a másikra erőszakosan, ahogy felvázolták, az igenis megérdemel egy pofont. Növesszen az gerincet, aki tudatosan letámad egy foglalt pasast. Szánalmas egy banda. A nők már megint egyenlőbbek a férfiaknál...

2015. szept. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Nem sima flörtről volt szó a kérdésben, hanem arról, hogy a számba mászik!
2015. szept. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
És tabról uirtam, bocsi...
2015. szept. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
De itt sajnos nem arról van szó, hogy a barátom esetleg nagyon ellenkezne, nem érted? Pont emiatt kérdezem, mert félek. Régebben járt is a nő után.
2015. szept. 13. 09:14
 25/34 anonim ***** válasza:
26%

Ennyi erkölcsbajnokot egy rakáson...

Én rögtön rámarkolnék a csaj seggére.

De legalább őszinte vagyok.

2015. szept. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Hát akkor lehet, hogy Őt bizony el lehet csábítani... van ilyen.
2015. szept. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Clark Kent.. ***** válasza:
42%

Nocsak, úgy látszik, hogy a hímsoviniszta, nőverő csókák csak úgy hemzsegnek ezen a fórumon, bizonyára ezért pontozták le a válaszaimat.


De még ez hagyján, az már sokkal rafináltabb, amikor az "egyenlőség" köntösébe burkolva próbálják igazolni a nőkkel szembeni agressziót. Hülyére vesznek többszörösen:


- Való igaz, hogy egyenlőség van mert emberek vagyunk. Ilyen szempontból Bözsi mama sem ér kevesebbet, mint Sárika. Csakhogy az emberek és a nemek között különbségek vannak, így az egyenlőséget nem lehet egzakt módon értelmezni. Az idősebb és a fiatalabb is látszólag egyenlő, de ettől még a utóbbinak kötelessége megadni előbbinek a tiszteletet.

- A nők sokkal gyengébbek mint a férfiak, tehát a "támadásaikat" nem indokolt erőszakkal viszonozni. Nekünk már az iskolában is megtanították az idősebbek, hogy ne emeljünk kezet a gyengébbre, mert "nincs raja mit verni". Még az állatvilágban is ismert egy kicsit ezt a helyzet. Míg kis kutyák őrülten ugatnak mindenkit, akár a tőlük nagyobb kutyákat is, addig azok elengedik a fülük mellett a provokációt, pedig egy csapással leteríthetnék azt. Ilyen szempontból még barátnőm kutyája is értelmesebb némely pasasnál.

- A nőknek egy bizonyos szempontból nagyobb tisztelet is jár ki, mint a férfiaknak, ez pedig az anyaságnak köszönhető. Aki őszintén szereti az anyját, az nem fog nőt verni mert jól tudja, hogy a női nem az, akinek nagyobb részben köszönheti az ember az életét. A férfiak csak megcsinálják a gyereket, de onnantól fogva a nő az, akinek a hasában nő a gyerek, és felelősséggel tartozik érte, a szülési fájdalmakról nem is beszélve.


Meg lehet tehát próbálni kifacsarni az "egyenlőség" szót, hogy azzal takarózni lehessen, de ez csak porhintése annak az értelmetlen dolognak, amit itt terjeszteni akarnak. Mindenesetre annak legalább örülök, hogy az egyének magukra vállalják ezeket a dolgokat, és nem úgy terjesztik, mint ami a férfiak társadalmában egy megszokott dolog. Mert az nem így van.

2015. szept. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Engem simán el lehetne csábítani. Kissé kiüresedett a kapcsolatom, és valószínűleg elgyengülnék. Ha veszettül szerelmes lennék, akkor ez persze nem fordulhatna elő.
2015. szept. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
59%

#27 Hosszas fröcsögés a lovagiasságról, amitől hányok. Anyaságról papolsz meg minden, de itt arról van szó, hogy a számba mászik valaki, aki el akar csábítani. Ha van valaki, rá se nézek más nőre, tehát TUTI, hogy nem adtam neki fals jeleket, ennél fogva itt már kifejezetten rámenős, értetlen. Ha én mászok a szájába, taperolom vagy akármi, hopp, már repül is a pofon. Érdekel valakit? Ugyan! Akár a szemem is kikaparhatja! Ha én teszem ezt? Úristen micsoda állat, megüt egy nőt, nem is férfi az ilyen!

Na ettől a kettős mércétől hányok!


Nekem nem tanították meg az iskolában, hogy gyengébbet nem bántunk, írni, olvasni, számolni tanítottak, meg a többi. Ha valaki kiprovokál egy pofont, az kap egy pofont. És nem érdekel az sem, ha gyengébb üt meg: ha olyan ostoba, hogy megüt, akkor tessék vállalni a felelősséget, nemtől függetlenül. Ha az alvó oroszlánt piszkálod bottal, ne csodáld, ha letépi a karod. Ennyi. Ennél korrektebb szerintem ilyen téren nem lehetek. Egy veszekedés közben nem én leszek az, aki megüti a másikat, de ha veszi a bátorságot a másik, hogy ezt tegye... lelke rajta. Ha nem tudja irányítani az indulatait, akkor ne csodálkozzon, ha hasonlóan honorálom az akciót. De ez ismét off-topic és hiába vagy felháborodva, akkor sem osztja minden férfi az álláspontodat. Nézz kicsit keletebbre! ^_^

2015. szept. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha a párod régebben is járt a nő után, és nem gondolod, hogy most is nagyon ellenállna neki, akkor nem értelek...pontosan mi is még a kérdésed?
2015. szept. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!