Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden férfit el lehet csábíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfit el lehet csábítani? 10 pasiból hány mondana nemet, ha kapcsolatban él és egy számára veszettül vonzó nő bepróbálkozik nála, akit ismer és akiért odavan? 22n

Figyelt kérdés

Bepróbálkozás=falhoz nyomja, megcsókolja, bármi. Őszintén!


Ki mondana nemet? Igent? Miért igent, vagy miért nemet?


2015. szept. 12. 21:35
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Az, hogy járt utána, meg esetleg tetszik neki, még nem egyenlő azzal, hogy bármit is megtenne... Azaz megcsalna. Eddig se tette, csak tudom, hogy bejön neki.
2015. szept. 14. 21:27
 32/34 anonim ***** válasza:
A 0 - 1 intervallumba becsülöm a számosságukat.
2015. szept. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 Clark Kent.. ***** válasza:

@12:11-es válaszoló!


"27 Hosszas fröcsögés a lovagiasságról, amitől hányok."


-->Hát persze, nem mindenkinek erőssége a lovagiasság, de majd most kíváncsi leszek, milyen érveket hozol fel az állításaid alátámasztására.


"Anyaságról papolsz meg minden, de itt arról van szó, hogy a számba mászik valaki, aki el akar csábítani."


-->Aki tiszteli az anyját, az tiszteli a nőket is, aki pedig tiszteli a nőket, az valószínűsíthető, hogy nem lesz nőverő.


-->"Ha van valaki, rá se nézek más nőre, tehát TUTI, hogy nem adtam neki fals jeleket, ennél fogva itt már kifejezetten rámenős, értetlen."


-->Attól, hogy te nem adtál jeleket, még értelmezheti úgy, hogy jeleket küldtél felé. Lásd csak a sok lúzer pasit, aki már azt is "jelnek" veszi, ha ránéz egy csaj.


"Ha én mászok a szájába, taperolom vagy akármi, hopp, már repül is a pofon. Érdekel valakit? Ugyan! Akár a szemem is kikaparhatja! Ha én teszem ezt? Úristen micsoda állat, megüt egy nőt, nem is férfi az ilyen!"


-->Ezzel a logikával azt akarod mondani, hogy egy öregembert is meg lehet ütni, ha az indokolt?


"Na ettől a kettős mércétől hányok!"


-->Nagy ívben teszek rá, hogy hánysz. Csináld, ha akarod. :-) Ettől még az emberek nem olyan mértékben egyenlőek, ahogyan azt te gondolod. Te egy férfi vagy a másik pedig (több esetben) egy gyenge nő. Tulajdonképpen a te filozófiádat vallhatják azok is, akik a gyengébbeket megverik. Ők se tudnak más indokot felhozni, csak ezt.


"Nekem nem tanították meg az iskolában, hogy gyengébbet nem bántunk, írni, olvasni, számolni tanítottak, meg a többi. Ha valaki kiprovokál egy pofont, az kap egy pofont."


-->Valami elég alacsony színvonalú iskolába járhattál akkor, de ez meg is látszik a neveltetéseden. Az etikettnek se híre, sem hamva nincs a közeledben.


"És nem érdekel az sem, ha gyengébb üt meg: ha olyan ostoba, hogy megüt, akkor tessék vállalni a felelősséget, nemtől függetlenül"


-->Hát persze, mert a dzsungel törvényét vallod. A felvilágosult emberek társadalmában mindenesetre ez nem elfogadható.


"Ha az alvó oroszlánt piszkálod bottal, ne csodáld, ha letépi a karod. Ennyi"


-->Mint minden, ez is nevelés kérdése. Láttam már olyan oroszlánt, aki gondozójához úgy bújt hozzá, mintha csak egy házi kedvenc lenne. Keress rá youtube-on.


"Ennél korrektebb szerintem ilyen téren nem lehetek."


-->Honnan veszed, hogy korrekt vagy? Miben nyilvánul meg a korrektséged? Nagyon érdekelne.


"Egy veszekedés közben nem én leszek az, aki megüti a másikat, de ha veszi a bátorságot a másik, hogy ezt tegye... lelke rajta."


-->Azért erre nem mernék fogadni, amilyen agressziót képviselsz. Lazán kinézem belőled, hogy "elsül a kezed".


"Ha nem tudja irányítani az indulatait, akkor ne csodálkozzon, ha hasonlóan honorálom az akciót."


-->Te sem tudod kordában tartani az indulataidat, akkor milyen jogon vádolsz evvel meg másokat?


"De ez ismét off-topic és hiába vagy felháborodva, akkor sem osztja minden férfi az álláspontodat. Nézz kicsit keletebbre! ^_^"


-->Kérlek szépen, a "Felnőtt párkapcsolatok" kategóriába járó pacákok többsége a nőknél sikertelen, magyarul lúzer. Hány, és hány kérdést olvastam, ami másról sem szól, minthogy irigykednek azokra a férfiakra, akik meg tudják kapni a jó nőket, meg hogy a nők milyen gonoszok velük. Természetes, hogy ezek az emberek egyetértenek veled, és boldogan pacsiznak neked. De azért ha megjelensz egy komoly társaságban, ott ezt a viselkedést nem fogják tolerálni, hanem kiraknak onnan. ^_^

2015. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Clark Kent.. ***** válasza:

Még valami 12:11-es, vagyis 29-es válaszoló,


Mi a bajod a lovagiassággal? :D

2015. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!