Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudtok profi magánnyomozót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamilla80 kérdése:

Tudtok profi magánnyomozót ajánlani Egerben vagy környékén?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az az érzésem, hogy barátom sokmindenben nem mond igazat, illetve hűtlen is. Szeretnék megbizonyosodni arról, hogy valóban jók -e a megérzéseim vele kapcsolatban, mert sokminden nagyon nem ok., de ezt inkább nem részletezném... Sztem abban sem mond igazat, hová járt iskolába .... Szeretnék tiszta képet kapni, ezért kérek tanácsokat magánnyomozó ügyben. Van valakinek tapasztalata? Érdemes beleinvesztálni? Kb. milyen költségekkel számoljak? Egerben tudtok vkit ajánlani ? Köszönetet, Kamilla
2015. nov. 19. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy érzed hazudik sok mindenben,és csal téged akor az úgy is van.Nekem is vannak voltak ilyesmi megértéseim és lás csodát elszólta magát vagy éppen lebukot.
2015. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első találat Google-ben:

[link]

2015. nov. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezt a honlapot én is néztem, sztem meg is keresem őket! Csak gondoltam hátha van vkinek személyes tapasztalata, mert kicsit szkeptikus vagyok, még nem csináltam ilyet :D
2015. nov. 19. 19:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Magánnyomozó vagyok,csak sajnos messze,de ha gondolod holnap az irodában nézek neked normálissat.?
2015. nov. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Komolyan sok a hülye a világban. Ha ennyire nem bízol benne, akkor mi a fenének vagy vele "párkapcsolatban"? Jézus mária...
2015. nov. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Magánnyomozó köszi, ha tudsz vkit ajánlani!
2015. nov. 20. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!