Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Felnem kellene a megcsaastol?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnem kellene a megcsaastol? Csak nekem fura ez a "viszony"?

Figyelt kérdés

Parom nagyreszt ferfiakkal dolgozik egyutt.de van 2no kollegaja is a melohelyen.

Az egyikkel kulonosen joban van.

Larom 32eves jokepu fiatal ferfi. A no pedig kozelit az 50gez de fiatalos a kulseje es laza.sportos stb.

Amugy talalkoztam mar a novel.jofej...van ferje is. A pasi azinten joban van a parommal.mivel o is kollega.


Nos ugye emlitettem hogy joban vannak.

Parom elmo dasa szerint a holgy mindenkivel ugyanilyen kozvetlen a munkahelyen

Pl. Puszival koszonnek egymasnak. Poenkodnak. Illetve parom racsorog a bore ha pl. Szuksege van valamire a raktarbol (es lusta hatramenni)


Viszont ez a tul jo viszony engem zavar.

Es bagyon fetekeny vagyok. Sot mar nem 1x borult el az agyam emiatt a tema miatt

Zavar hogy a parom vele van havonta 1hetetva meloban..napi 8oraban.

Tegnap pl nem keresett a parom napkozben mire kerdore vontam. Azt mondta beszelgettek bent a kollegakkal mivel kuvetelesen nem volt munka. Azonnal agyalni kezdtem hogy tuti a csajjal szurogeti a levet es ha a no van sosem leres stb.

Meg tegnap lattam a telefonjan hogy a csajnak kuldott egy poenos videot uzenetben facebookon. Ezen szinten kiakadtam.

Oke persze elmondja...plusz nem torli ki. Nem tagad le semmit.nem hazudik...de zavar hogy haverok.


Elmondtam a paromank hogy mit erzek.

O mindig felhuzza magat hogy nevetseges vagyok.hiszen kb. 8eve kollegaj es sosem tetszett neki a no. Csak jofej.kedves.segitokeszbezert birja de ennyi.

Azt mondta nem tudna ra nokent nezni plusz ENGEM szeret plusz ne nevettessem magam ezzl mivel a kollegina tul idos is...


Mindenesetre engem ez zavar.

Nagyon osszevesztunk ezen tegnap is mivel ismet megvadoltam a megcsassal es feltekenysegi jelenetet rendeztem este es kerdore vontam hogy napkozben miert nem hivott...mit csibalt bent...stb



Egyszeruen nem tudom turtoztetni magam.

Mindig azon kattogok h i gy tuti megcsal a csajjal vagy hogy hazudik nekem stb....


Plusz nem tudom elhii hogy kollegak es nincs koztuk semmi foleg hogy ilyen nagy haverok


2015. nov. 27. 05:25
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:

Egyszeruen yenkor (pl tegnap este is) annyira felidegesitem magam hogy nem tudok a kozeleben maradni..csak arra gondolok hogy hazudik es hogy biztosan megcsalt a munkahelyen a novel.

Milioszor elmondta hogy semmi kozuk egymashoz...de nem tudom elhinni...eleg hihetetlen sztori hogy nincs koztuk semmi holott ilyen joban vannak...


Figalmam sincs mit tegyek...csak azt erzem hogy gesz u lt vagyok es rettegek a megcsastol.

Most is masik szobaban alszom.

Visszafekudnek melle az agyba de egyb eszembe jut hogy "biztosan megcsal" es ilyenkor osszezavarodom es inkabb maradok

2015. nov. 27. 05:31
 2/42 anonim ***** válasza:
23%
Hahaha----brühühü....azt sem tudom sírjak vagy nevessek...van aki ezt végigolvassa??
2015. nov. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

Miután megtanultál billentyűzeten normálisan írni,legyen kéznél mindig egy fél liter vodka,hiszti ellen.

Vicces videót küldött a munkatársának,egy egész napig nem írt...te jó ég,micsoda pali.

Ne haragudj,de erre más stílusban képtelen voltam reagálni.

Vegyél egy nagy levegőt,és olvasd vissza,amit írtál.

Remélhetőleg megfogsz tőle nyugodni,mert óriási baromság.

Akkora,hogy akár egy unatkozó troll is lehetsz...Trollfalván ilyen korán kelnek?:D

Ha nem troll vagy,kapd össze magad,mert nem fog sokáig tartani a párkapcsolatod.

2015. nov. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 Bence_ ***** válasza:
100%

Önbizalom hiány.

Juss el oda, hogy elhiszed azért van veled mert téged választott. Neki te vagy a jó.

Ezek szerint te kényszerből vagy vele és ha lenne egy jobb party akkor kilépnél ebből a kapcsolatból.

2015. nov. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Ezt képtelen vagyok végigolvasni. Nem, nem a hossza zavar.
2015. nov. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már feltetted szerintem, mert ismerős a sztori.

De hogy válaszoljak is, legyen önbizalmad.Nagyon sok férfi dolgozik nőkkel körülvéve, és fordítva is.Nem mindenki csalja meg a kollégájával a társát.


Mondjuk ,én is ebben a cipőben járok, de nekem okom is van féltékenykedni, mert csalt már meg a párom, és nehéz újra bízni benne,úgyhogy megtudlak érteni....


Amúgy nem értem ezeket a nőket,okot adnak rá, hogy a férfiak azt higyjék, kaphatók a túlzott közvetlenséggel..Nekem is vannak férfi kollégáim, de én egyikkel se viselkedem így...

2015. nov. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Mindig ideges lesz es mondja hogy "nem lehetsz ekkora gyoker"-miert nem lehet megertenie azt hogy ez a jo kapcsolat zavar engem???

Mert O megsertodik a gyanusitgatasokon.

En meg megsertodhetnek azon hogy valoszinuleg megcsal.

Na melyik a rosszabb???


Ezt olyan nehez felfognia??

Szerintem nekibsem esne jol.ha nekem lenne egy ilyen kozeli ferdi kollegam.

2015. nov. 27. 09:18
 8/42 anonim ***** válasza:
Gyökér? Így nevez a párod? Hát, tudod, én már múlt időben beszélnék róla, ha így beszélne velem.
2015. nov. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csal nem,semmi nem támasztja alá abból, amit írtál.

Ha mindenkivel ilyen ez a nő,így viselkedik, nincs mit tenni.

Vagy megbízol az emberben, és nem gyanúsítgatod alapos indok nélkül, vagy ez megfogja mérgezni a kapcsolatotokat.

Az egész szövegben, tudod mi volt a leggázosabb a párod részéről?

Hogy le gyökérez.

Ez mi?

Hogyan?

2015. nov. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Ja, ja! A közvetlenül haverkodó kolléganőtől kiveri a frász, de az, hogy gyökérnek nevezi a "párja" az nem zavarja a kérdezőt :)Az egyik egy fajsúlyos komoly probléma, a másik meg természetes :)
2015. nov. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!