Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalást meglehet bocsátani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalást meglehet bocsátani?

Figyelt kérdés
Az a szitu h terhes vagyon. 16hetes voltam amikor megromlott kapcsolatunk. Most 31 hetes vagyok és szetmentünk mert megcsaltam. (2 hete tortent). Azért tettem mert már nem az első alkalom volt h kidobott és még is vert persze. Az oka az volt h sokat járt el otthonról barátokkal állítólag és nem mondta el hogy hol voltak mit csináltak. Amikor meg mertem kérdezni a válasz mi közöd hozzá. És nagyon csúnyán bánt velem tetlegessegig fajult a a dolgok. Ez úgy 16 hetes voltam amikor legelsőnek elfogult azóta kb 5x még. És a legutolsonal úgy gondoltam betelt a pohár és végleg vége. Így megcsaltam. Végül itt is vissza könyörögte magát. Vissza is mentem újra de nem mondtam el h megcsaltam hanem maga a pasi mondta el neki akivel megtettem. Kb ennyi
2016. júl. 15. 16:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Valaki meg tudja, sokan mások nem. Neked kell tudni, hogy most mi van, mennyire érzed.
2016. júl. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
soha! Megcsal másodszorra is és harmadszorra is
2016. júl. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Nem...SOHA!! Aki MEGCSALÁST képes megbocsátani/elnézni bármikor is,az az én szememben nemis ember...De még csak tartás nélküli amőba sem...
2016. júl. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem? Te az ő gyerekével a hasadban màssal fekszel le, azért, mert ő ver téged és a haverokkal eljár?


Jesszusom! Miért kell egy ilyen kapcsolatot fenntartani?

2016. júl. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz még mindig vele maradni?

Most meg kéne bocsájtania a megcsalásodat? De minek?

Van értelme egyáltalán ennek a kapcsolatnak, ha ver?

Gondolj a gyerekre is, nem hiszem, hogy ez a légkör kéne neki...

2016. júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
5os válaszoló. Azt hiszem igazad van. Nincs értelme. Valahol tudom is. Csak megerősítésre vartam
2016. júl. 15. 16:27
 7/22 anonim ***** válasza:
53%
Te sem vagy jobb. Terhesen lépsz félre... Undorító.
2016. júl. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Csak én olvastam azt, hogy megverte?! Vissza ne menj hozzá! Nem azt mondom, hogy joggal történt a megcsalás, de ha már megtörtént akkor te is érzed, hogy ennek nincs sok értelme.. De aszerint cselekedj, ahogy te érzed jónak, nehogy az itteni idegen emberek véleménye határozza meg a döntésedet! :)
2016. júl. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%

Te tipikus Mónika-show töltelék vagy. De jó, hogy nincs közöm ilyen társadalom peremén vergődő jellemtelen szerencsétlenekhez. Én innen fentről röhögök rajtad: ehhehe..

Na, a mai jócselekedet kipipálva..

2016. júl. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Férfiaknak mindent szabad? Eljarni úgy h meg se mondja hóva... Lehet h ő már hamarabb megtette. Csak nem tudok róla. Terhes nőt verni talán szabad? Büszkeség? Úgy gondolom hiba volt félre lépni. De valahol megerdemelte. Mert egy apának nem így kell viselkedni. És soha sem csalta volna meg ha nem bánik velem így és igenis figyel rám vigyáz a babára is. Nem pedig úgy megveri h lila zöld vagyok. Az orrom verzik és a földön rugdos !!
2016. júl. 15. 16:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!