Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalást meglehet bocsátani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalást meglehet bocsátani?

Figyelt kérdés
Az a szitu h terhes vagyon. 16hetes voltam amikor megromlott kapcsolatunk. Most 31 hetes vagyok és szetmentünk mert megcsaltam. (2 hete tortent). Azért tettem mert már nem az első alkalom volt h kidobott és még is vert persze. Az oka az volt h sokat járt el otthonról barátokkal állítólag és nem mondta el hogy hol voltak mit csináltak. Amikor meg mertem kérdezni a válasz mi közöd hozzá. És nagyon csúnyán bánt velem tetlegessegig fajult a a dolgok. Ez úgy 16 hetes voltam amikor legelsőnek elfogult azóta kb 5x még. És a legutolsonal úgy gondoltam betelt a pohár és végleg vége. Így megcsaltam. Végül itt is vissza könyörögte magát. Vissza is mentem újra de nem mondtam el h megcsaltam hanem maga a pasi mondta el neki akivel megtettem. Kb ennyi
2016. júl. 15. 16:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy feljelentést bőven megérdemelne a párod!


Gyenge és jellemtelen, lelki sérült férfi, aki nőt rugdos a földön feküdve, pláne terhesen.


De jobb ha tudod, hogy te sem vagy szent.

Azért mert úgy viselkedik ahogy, még nem egyenlíted ki a számlát azzal, hogy megcsalod.

2016. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Költőnő? ***** válasza:
100%

Azt mondd meg, mi a jó istennek forszolni ezt még? Pontokba szedem, szólj ha bmelyikben bmi pozitívumot találsz.

-túl gyakran van oda, tiszteletlen->nem szeret eléggé h veled legyen

-megver-> nem szeret. Aki szeret, nem ver

-terhesen ver-> a születendő gyermeket sem szereti

-megcsaltad ->mire idáig eljut az ember, általában nem új és nem egyszeri a probléma

-megcsaltad-> tett sem tiszteled


Miért is akkor? Miért is?

2016. júl. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Költőnő? ***** válasza:
Jav; te sem tiszteled
2016. júl. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi a pi.csáért akarod, hogy megbocsájtson?! Imádod a kórházi kosztot?!


Kezdem azzal, hogy egy felelőtlen, agyatlan pi.csa vagy, aki képes teherbe esni egy ilyen pasitól. Azt nem írtad, mióta vagytok együtt, gondolom ha csak 16 hetes terhesen kezdted kiismerni, és most 31 hetes vagy, akkor olyan 35 hete lehet a pasid. Jól tippelek?!

Másrészt azért, mert felcsináltattad magad, nem lesz belőle apa, aki védelmezi az asszonyát és a magzatát. Nagy lófa.szt! Ugyanaz az állat marad, aki volt, te hiába várod el tőle, hogy fehér páncélos lovag legyen egy csapásra.

Rendszeresen ver, ami neked kevés a szakításhoz, neeem, te kivárod hogy kidobjon, aztán visszasomfordálsz. De minek?! Hát ja, kell valaki aki eltart, meg kell lakni is valahol.

A kapcsolatnak vége, ezért félrekefélsz... de azt elfelejtetted a kanoddal közölni. Sebaj, megtette a másik fa.sz, (akiből kb. ennyit is nézek ki az után, hogy egy kismamával kefél). És ez után csodálkozol, ha megver?! Basszus, hát akkor kiveri belőled a sza.rt is, ha megkérdezed, hol járt...


A másik, hogy egy ilyen agresszív, primitív állat nem való sem apának, sem társnak, és ha lenne annyi eszed, mint egy botsáskának, már te raktad volna ki. Nem hogy még te pitizz, hogy visszavegyen.


Milyen életre vágysz? Megszülsz egy gyereket, akit ő nem akar, és innentől őt is verheti, nem csak téged, te meg tartod is a hátad, mert addig is lakhatsz nála, van mit enned, és lesz aki eteti a pulyádat.

A másik verzió, hogy fogod magad, keresel egy anyaotthont, és igyekszel saját lábra állni, vagyis express gyorsan keresel állást, gyerektartást nem hiszem hogy fogsz kapni, és a fejemet rá, hogy az életben nem dolgoztál, tehát a GYES-re meg a családi pótlékra alapozhatod az életed.


Ahogy elnézem, keresel majd valami harmadik kant, aki "elfogad a gyerekkel együtt", magyarán nem ba.sz ki az utcára, ha hozzá cuccolsz, és kénytelen innentől eltartani meg nevelni a kölködet, és hogy be is biztosítsd magad, gyorsan neki is pottyantasz egy pulyát. Nyertem?! Naná, hogy nyertem! Aztán mivel a palimadár nem az a keményfa.szú kocsmahuligán, akire te nedvesedsz, ezért még félrelépsz párszor, mert az egy megoldás a problémákra. Aztán ha kivág a kanod, akkor persze ő lesz a szemétláda, és téged kell megint sajnálni.


Nem, nem dicsőség terhes nőt verni, és úgy általában nőt verni sem, meg egyebek. De ez a tipikus edd meg amit főztél esete.


Gyakorlatilag már most elba.sztad a saját életedet is, meg a gyereked életét és, pedig ő még meg se született. És ha ilyen életet élsz, arra se vegyél mérget, hogy épen születik és életben marad. Egyszer a drága kanod kirugdossa belőled.

2016. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Szergej55 ***** válasza:
Meg is kell, csak ne maradj azzal, aki elköveti.
2016. júl. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Szerintem a megcsalás nem jó semmiképp. Sokkal tisztább ha szakítasz, és aztán dugsz valakivel.

Te vagy a hülye, hogy vissza fogadtad, ő meg hogy ezek után is kellettél neki...

Megérdemlitek egymást.

Mellesleg szerintem a megcsalás megbocsájthatatlan. Később már nincs bizalom, a nélkül meg semmit sem ér az egész.

2016. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Kedves 14 kommentelő


Köszi ezt a frankó véleményt... egyébként 3eve vagyunk egyutt5

2016. júl. 15. 17:07
 18/22 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Először is az, aki kékre-zöldre ver egy terhes nőt, NEM férfi, hanem egy állat. Másodszor: a megcsalást nem lehet megbocsájtani, ahogy a verést sem. Ha valaki egyszer már megvert téged, megver másodszor is. A mostani párod egy állat, hangsúlyozom még egyszer, de gondolj bele, te sem vagy szent, mert terhesen félreléptél. Egyszerűbb lett volna, ha TE mondod el a párodnak, hogy megcsaltad. De könyörgöm, ha ilyen állat, minek mentél vissza hozzá?!

2016. júl. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
82%

És három évig minden este szépen hazament hozzád, és szelíd galamblelkű családapaként viselkedett.

A babát mindketten akartátok, közös akaratból fogant, azért ilyen odaadó és gyengéd a terhes párjával...


Nem érdekel, mi a véleményed a véleményemről. :D

Nem engem vert hülyére terhesen a pasim, és nem én kefélek mással terhesen, és nem én pitizek hogy bocsájtson meg.

Pedig a lehetőség adott, elvégre én is babát várok...


Azt áruld már el, hány évesek vagytok... Mert ez az információ még tovább árnyalná a jelenleg nem túl pozitív képet.


A lényegen nem változtat.

Te már most is egyedülálló anya vagy, és ha meglesz a baba, némi verésen kívül másra akkor se számíts a pasidtól. Főleg ha a terhesség se tart vissza a félrekeféléstől, annak is örülj, ha elismeri hogy övé a gyerek... A helyében elsőre ezt vonnám kétségbe.


Több alkalommal kidobott téged. Tehát se téged, se gyereket nem akarja.

Gondolom ez táplálja ezt a hirtelen agressziót is, ő is azt reméli, előbb-utóbb csak sikerül belőled kirugdalni a gyereket. Főleg ha - ahogy írod - eddig nem volt tettlegesség, csak mióta terhes vagy.


Egyébként azt meg se kérdezem, mikor derült ki (számára is) a terhesség ténye. Esetleg pont a kritikus 12 hét után, hogy ne lehessen elvetetni?

Micsoda véletlen...


Szóval ne sajnáltasd magad, itt igenis vastagon te vagy a hibás, most ilyen helyzetbe kerültél. Attól, hogy leírjuk, hogy ejnye, hát nem szabad terhes nőt megütni, még ugyanúgy megkapod a magadét, a pasit ugyanúgy lelécel a haverokkal szó nélkül, és ugyanúgy ki fog dobni megint.

2016. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
a megoldás,feljelented,sittrevágják,azonnal előzetes.ennyi agyad nincs? hajrá.
2016. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!