Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hibáztam, megcsaltam a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibáztam, megcsaltam a barátnőmet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt két hosszabb párkapcsolatom is, egy másfél éves, és egy 4éves, soha nem csaltam meg senkit. Barátnőmmel fél éve élünk távkapcsolatban (kint dolgozik), ritkán találkozunk, volt hogy 3 hónapig nem láttam, majd úgy 2 havonta pár napra. Legutóbbi találkozásnál mintha nem is ő lett volna, hirtelen mintha minden megváltozott volna (utólag annyival magyarázta, hogy fáradt volt),pedig sok meglepetéssel készültem,minden tőlem telhetőt megtettem, a szex sem működött, mert fájt neki, nem is erőltettem aztán. Rossz élményekkel tértem haza és napokig csak a veszekedés ment a telefonba. Egy csaj ismerősömmel már régebb óta találkozgattunk, elbaromkodtunk, haveri szinten meghallgattuk egymást. Kis iszogatás után rám mászott, de megmondtam neki,h ebben nem veszek részt.. aztán pár héttel később ugyan ez a szituáció megtörtént és hát a megcsalás is..természetesen megbántam, legszívesebben visszacsinálnám az egészet, soha nem gondoltam volna,hogy képes vagyok erre. Volt bennem némi alkohol, de nem fogom erre az egészet. Tudom,h az a helyes ha elmondom, de nem akarom elveszíteni, ha elmondom akkor megszabadulok egy nagy tehertől, viszont neki ártanék.. tudom, hogy előbb kellett volna mérlegelni, ez mindig ment is. Most minden összejött..

2016. aug. 1. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Bele ne haljál már egy kis félrelépésbe.
2016. aug. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Mindenképpen mondd el neki. Talán megbocsát, de nem nagyon érdemelnéd meg. Viszont abban az esetben, ha kamu a kérdés, vedd úgy, hogy nem szóltam.
2016. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1-esnél a pont.

Bár sztem a kapcsolatodnak enélkül is már rég vége van.

2016. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bánkódjál még kicsit és ismételd meg.
2016. aug. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele és ásd el magad. Nem érdemled meg. Egy kis veszekedésnél, tökéletlen szexnél sokkal nagyobb problémák adóhatnak egy kapcsolatban, mi lesz akkor, ha már most így reagálsz?
2016. aug. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hogy amúgy is vége lenne azt kétlem, eddig nem volt ilyen probléma és megbeszéltük.


Nem tenném meg mégegyszer, ahogy eddig se tettem, de elég volt sajnos egy pillanatnyi gyengeség a bizonytalanság és a csalódottság mellé..

2016. aug. 1. 18:51
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező képzeld magad az ő helyébe... na ugye!
2016. aug. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy bírom az egyik szemszögből elmesélt dolgokat, figyelj szerintem te eleve jellem gyenge hapi lehetsz, ha a mosolyszünetre fogod. A csajod mellett mással találkozgatsz, meg ez a szöveg, hogy elbaromkodtunk, rámmászott,ittunk.
2016. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem fogom sem a mosolyszünetre (ezért írtam,h voltak hosszú kapcsolataim megcsalás nélkül, 4év alatt volt pár mosoly szünet meg miegymás elhiheted), sem arra hogy ittunk. Nem voltam részeg, mikor az voltam is volt önkontroll. Hasonló szitut megélt emberek történetére lennék kiváncsi. Tudom,h retekszar ember az aki félrelép, azt is hogy mi a helyes ilyenkor. Azért köszi
2016. aug. 1. 20:38
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

Nem leszek népszerű, de én nem ítéllek el annyira, mint a többiek.

Az emberek hibázhatnak, az élet pedig nem fekete és fehér.


Én is elmondanám a helyedben, de azt is tudom, hogy a lány helyében pedig megbocsátanék.

2016. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!