Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam neki, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy egy másik lánnyal aludtam, vagy azzal csak nagyobb bajt csinálnék?

Figyelt kérdés
Van egy egy éves kapcsolatom és nagyon szeretem barátnőmet. Viszont tegnap este két ismerősömmel, akiket már ismerek hat éve, együtt iszogattunk és berúgtunk. Mivel már éjfél is elmúlott és nem tudtam hogyan hazamenni, ezért felajánlotta a lány ismerősöm hogy aludjak nála. Belementem mert más választásom nem volt. Egy ágyban aludtunk de két külön takaróval, a csaj többször is leakart kapni, bennem is volt egy kis szexuális feszültség, viszont nemet tudtam mondani mikor megakart csókolni, mert nem akartam megcsalni barátnőmet. Tudom, hogy hiába nem csókolóztunk és nem feküdtünk le, de akkor is bűntudat van bennem mert tudom, hogy mennyire szarul esne barátnőmnek ha ezt elmondanám neki. Arra gondoltam, hogy mivel valószínűleg nem derülne ki, ezért inkább elhallgatom és megemésztem magamban és többet nem csinálok ilyet, nem akarom egy ilyen hülyeséggel elrontani a kapcsolatunkat. Egyetértetek velem, vagy inkább mondjam el? Valószínűleg nem hinné el, hogy nem volt semmi.

2016. aug. 10. 17:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Szóval egyelőre csak hallgassak erről, többen is ezt mondtátok, hát így lesz. Köszi.
2016. aug. 10. 18:12
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy szerintem egész tiszta megoldás, ha elmeséled neki, hogy úristen, mennyire gáz volt, csalódtál abban a lányban, mert azt hitted, hogy tényleg csak haverok vagytok már jó ideje, és tök örültél, hogy felajánlotta, hogy nála aludj, de állandóan le akart kapni, tiszta gáz volt, jobb lett volna ha kint éjszakázol. Még mielőtt nagyon elszörnyülködne, említsd meg, hogy elhajtottad. És egy ideig került a társaságát ennek a lánynak, hogy párod lássa, hogy komolyan nem érdekel úgy.

Ezt azok alapján mondom, amiket írtál a válaszaidban is, hogy ő is simán együtt aludt baráttal, el is mondta, stb. Nem tűnik olyan fajtának, aki nem tudná feldolgozni. Viszont te meg eléggé küzdesz a lelkiismereteddel, ami többet árt mint használ, mivel nincs rá okod, hogy szenvedj, nem tettél semmi rosszat.

2016. aug. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
49%

Hát akkor én most k..csög leszek: Annyira túltolod itt is a jaj, én nem csináltam semmit, ez nem volt, az nem volt... Aztán csak kiderül, hogy azért bejött neked a csaj. Az a nagy büdös helyzet, hogy nem hiszem el, hogy nem volz semmi, még itt is hazudsz.

Ha esetleg mégsem, hallgass csak a hü..lye pasitársaidra és fogadd meg, hogy amiről nem tudunk az nem fáj, blabla. Ez megy nektek, a terelés, a hazudozás és a megcsalás.

2016. aug. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 omba ***** válasza:
"bevallotta nekem, de azt mondta nem történt semmi, én meg elhittem neki," - hát akkor miért gondolod, hogy ő nem ugyanígy kezelné?
2016. aug. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
32%
#13-as. NYUGALOM. BÉKE van ember. Vegyél be frontint.
2016. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, én nem úgy vagyok bekötve, mint a többi nő, de én értékelném, ha bevallanád. Plusz ha ezt így elmondod, 99% hinnék is, mert ki lenne olyan hülye, hogy bevallja, hogy másnál aludt, ha tényleg megcsalt, és lenyomozhatóvá is teszi?
2016. aug. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Elmeséltem neki végül és hisz nekem azóta is.
2016. szept. 9. 08:40
 18/19 omba ***** válasza:
63%
NA UGYE! :D
2016. szept. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Dehogy hisz neked. Csak tudja, hogy egy lúzer vagy, és kihagysz egy ilyen lehetőséget. A szemében nem vagy több, egy lábtörlőnél...
2016. dec. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!