Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy férfi a szeretőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi a szeretőt választja, miért?

Figyelt kérdés
1 hónapos kapcsolat,a feleség rájött.
2016. okt. 5. 00:18
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
25%

16:

Ezt úgy írtad, mintha valami bűn lenne, ha egy ember a szép, fiatal, legkívánatosabb korban lév emberekre gerjed a saját korától függetlenül.


Ha én egy 40 éves csávó vagyok, aki meg tud szerezni magának egy szépen kinéző huszonéves nőt, akkor miért ne szerezhetnék meg magamnak egy huszonéves nőt?


A nők azzal az idiótasággal jönnek sokszor, hogy "az ilyen ember nem elég érett a saját korosztályához". De miért nem tudtok férfi fejjel gondolkodni? Leszarjuk az érettséget. Ott egy szépen kinéző nő. Őt akarjuk. Ennyi. Miért akarna egy férfi 40 éves nőt, ha megkaphat egy 20 évest is?

Önmagukhoz képest a nők nem huszonévesen néznek ki a legszebben? De.

2016. okt. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
65%

# 21: Az érvelésed elvileg még logikus is lehetne, csak pont azt az állítást erősíted vele, amit cáfolni próbálsz.

Mert az emberek többsége úgy kamaszkorban kinövi, hogy kizárólag külső alapján válasszon társat, sokkal inkább az értékrend, személyiség, stb. kezd dominálni.

A környezetemben a negyvenes férfiak kb. 99%-a vallja, hogy egyszerűen nem tud mit kezdeni egy 20 évessel, még közös témájuk se nagyon van, életritmusuk, stílusuk pedig olyan távol van egymástól, mint Makó Jeruzsálemtől. Ez pedig pont nem egy harmonikus párkapcsolat irányába mutat. Persze ha valaki csak tárgyként tekint a nőre, és nem TÁRSként, akkor működik a te gondolkodásmódod is.

2016. okt. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
85%

megszerezzen magának egy huszonéves nőt...ezen a ponton felröhögtem!

Akarod mondani megdumálja a csajt,hogy dugjanak, merthogy csak megdugja párszor,mint ahogy rajta kívül is megqrják páran azt a huszonévest.

Ez olyan nagy élmény, hogy én is beleverhetem a fszom a szájába? :)

Erre bármikor találok nőt, 20 éveset is, meg 60 éveset is!

2016. okt. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
10%

" az emberek többsége úgy kamaszkorban kinövi, hogy kizárólag külső alapján válasszon társat"


Az emberek többsége nem növi ki. Maximum a nyugati romantikus filmekben, szerelmes regényekben és a valóságot elfogadni képtelen emberek fejében. Milyen emberek többsége? Hol élsz te?


A környezetemben a férfiak 99%-a vallja, hogy azért nem dug 40 évesen egy 20 évessel, mert nem képes megszerezni magának egyet (sármmal, tökösséggel, jó dumával, egzisztenciával, jó kinézettel).


Elfogadnám a harmonikus párkapcsolatról szóló részt, ha nem végződne minden második házasság 10 éven belül válással. (És még a maradék 50%-ból is rengeteg azzal végződik 10 éven túl).

Miért tekintenék én vagy más tárgyként a nőkre? Ennyire lenézed a huszonéves nőket? Szerinted a huszonéves emberek agyatlan barmok, akik nem képesek szellemi, érzelmi, mentális szinten társaságot nyújtani valaki másnak? Te magad is egy agyatlan állat voltál huszonévesen, vagy miből jön ez neked? (Ha már ennyire szeretsz te is feltételezések alapján beszélni hozzám, akkor engedd meg hogy viszonozzam a dolgot)

2016. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

16-os, itt egy eset, amikor a fiatal feleséget egy jóval idősebb nőcivel csalták meg:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcsa..

2016. okt. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
0%

25:

De ez is jó!


Nem érted hogy mindenki a saját maga pecsenyéjét sütögeti? :D

Ha kúrok egy 20 évessel, az azért van mert tetszik nekem az a nő. Ha kúrok egy 40 évessel, az azért van mert tetszik nekem az a nő!


Azzal dugok aki tetszik nekem és akit meg tudok szerezni. Te meg idióta női módra most is felhozod hogy "hűha, az ellenkezője is igaz". Legyen!


Nem vágod, hogy egy férfi, legyen maga akár 15, akár 50 éves, szívesen dug akár 15 akár 50 neki tetsző nővel? És a kettő között is bármivel. "Ő egy szép nő?" "Igen" "Tetszünk egymásnak?" "Igen" "Dugna velem?" "Igen" "Oké, akkor dugjunk"

Beszéled itt a hülyeségeket össze-vissza, mikor a megoldás meg egyszerű: Aki szép nő, azzal szívesen szexelünk. Ennyi. Te meg behozod ide a női baromságaidat. Szeretjük a szexet és szeretünk bújni édes, szép nőkhöz. Hűha, mekkora felismerés ez most neked...

2016. okt. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
80%
Most jól nem értem, hogy mi bajod van velem. A 16-os válaszoló írta: "Mert sohasem azt látom, hogy idősebb (...) nő lenne a szerető." Erre hoztam egy példát, hogy lásson már egyszer ilyet is. Hogy téged mivel bántottalak meg, nem tudom, de akkor most elnézést kérek :))
2016. okt. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki vålaszåt.A legtöbb vålaszban talåltam rånk utalô jeleket:)

Velem törtėnt.Az utôbbi hônapokban sokat veszekedtünk.A fėrjem nem volt hajlandô megbeszėlni.Nyåron törtėnt a lebukås.Nem ållītottam vålaszût elė.A nőt vålasztotta.Azôta a viselkedėsėből arra következtetek, hogy megbånta.Igyekszem higgadt lenni, ő pedig mindenåron valamilyen ėrzėst akar kiprovokålni.Koråbban többször mondta, hogy nem gondolta, ennyit kell egy kisgyerekkel törődni.

Szeretem, de kėptelen vagyok megbocsåtani.

2016. okt. 5. 21:09
 29/39 anonim ***** válasza:
94%

15, szerintem meg pont, mert VAN gyerek. Én nagyon sok elvált játszótéri anyukát ismerek, és szinte mindenhol a gyerek 1-5élet éve között történt a válás. Nem akarom mindenért a pasikat hibáztatni, de tény, hogy sokuk a gyerek után jön rá, hogy nekik a családdal járó rengeteg felelősség és plusz teher nem kell, és futnak- egy gyermektelen nőhöz!

Hogy utána annak a nőnek is képesek gyereket csinálni, és újra belefutni ugyanabba a hibába, az már az ő hülyeségük.

2016. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
78%

16# vagyok.


53% Bűn? Nem bűn, de nem is az ízlésről írtam, csak szánalmasnak találom azokat a férfiakat, akik házasságokat rúgnak fel, csak mert "apa" hirtelen szerelmes lett egy lánya korabeli nőbe.

És hiába hozott itt valaki egyetlen egy ellenpéldát, a gyakorlatban mégis ez az ábra.


Mivel az előbbi kitérőmet nem az egyedülálló pasasokról jegyeztem meg, nem értem mire írod, hogy mindenkinek a szép tetszik és ez természetes?


Úgy hiszem, hogy nekem sincs baj a szépérzékemmel, viszont valszeg lenne annyi önkritikám, hogy se harmincas se negyvenes fejjel sem kajtatnék fiatal fiúkák után, és természetesen a páromat sem hagynám cserben csak azért mert nem úgy néz ki már, mint ahogy anno megismertem.


Na ez az ami nagyon szomorú, mert nem egy példát láttam magam előtt, ahol a férj egyik napról a másikra cuccolt a fiatal szeretőhöz.

No még valami, arra panaszkodsz, hogy a nők lenézik vagy éretlennek tekintik a magadfajta férfiakat, ez már csak azért is furcsa, mert az itteni összes hozzászólásodról lerí a nők mélységes lenézése.

2016. okt. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!