Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Belefér egy komoly kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér egy komoly kapcsolatba, hogy a barátom a szemem láttára flörtöl más nőkkel?

Figyelt kérdés

Bárhol, ahol kicsit csinosabb nővel találkozunk, de tényleg bárhol (étterem, butik, hivatal, stb) előjön belőle a macsó. Flörtöl, bókol, komolyan, még a hangszíne is megváltozik, ha ezekkel a nőkkel beszélget. Múltkor összefutottunk egyik kolléganőjével, tetőtől talpig végigmérte, majd vigyorogva köszönt neki, szóval valószínű munkahelyén is ezt csinálja. Ha felhozom neki, csak forgatja a szemét, hogy ő csak hülyéskedik, és mikor megismertem, akkor is tudtam, hogy ő ilyen. Ami igaz, de akkor azért előttem visszafogta magát, most már tekintettel sincs rám. Egyébként 5 éve vagyunk együtt.

Szerintetek ez normális? Belefér egy kapcsolatba? De mi a garancia rá, ha flörtöl, nem is csal meg?


2016. okt. 7. 15:55
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
89%
Nem fér bele, és garancia sincs rá, hogy nem megy tovább.
2016. okt. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
37%
Neked kell tudnod hogy belefér-e. Van akinél munkahelyi követelmény, de gondolok ő nem ilyen munkát vegez. :)
2016. okt. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Nem sztriptíztáncos, ha erre gondolsz, utolsó! :D
2016. okt. 7. 16:05
 4/39 anonim ***** válasza:

Hát, ismerek olyan férfit, aki minden nőnek bókol, és udvarol, de csak hülyéskedik tényleg, és nem csinál semmit. Viszont volt már ebből baj, mert a feleségének az egyik ismerőse erről az oldaláról nem ismerte, és amikor egy lagziban elkezdte a szokásos udvarlást, akkor kiakadt, és jelenetet csinált, hogy hogy merészel így viselkedni a felesége jelenlétében.


Szóval ha téged zavar, akkor ezt mondd el neki. Szerintem a legtöbb nő megalázónak érzi, hogy másoknak is udvarol a párja a jelenlétében. Ez olyan, mintha téged semmibe venne, csak egy numera lennél a sokból. A környezet is így látja ezt, hogy olyan nő vagy, akit meg lehet csalni, meg is csalnak, nincs tartásod stb.

2016. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
82%
Nem fer bele, azonnal kukaznam.
2016. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
77%
Az egyik exem pont ugyan ezt csinálta hosszú távon nem bírtam volna elviselni
2016. okt. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a legnagyobb bajom, hogy a jelenlétemben is ezt csinálja. Mondjuk képzelem azt is, hogy mit gondolnak rólam a munkatársai, ha ott is minden létező nőnek udvarol. Még ha nem is csal meg, akkor is mindenki azt gondolja rólam, hogy én vagyok a buta p*csa, akinek fel se tűnik hogy csalják...
2016. okt. 7. 16:12
 8/39 anonim ***** válasza:
79%
Semmi garancia nincs rá, hagyd el a férfit.
2016. okt. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
68%
Én a helyedben már dobtam volna!
2016. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
62%
Nézd. Ahány ház annyi szokás. Annyi biztos, neked 5 évig belefért. Mi változott ?
2016. okt. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!