Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretheti a barátnőjét, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretheti a barátnőjét, ha folyamatosan megcsalja velem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem tudtam a lányról...

Nekem a srác volt mindenben az első és jó volt vele úgy, hogy kötöttségek nélkül, meg úgy, mint társ, nem kellett volna. Nagyon jó barátom és jó az ágyban.


Aztán a nyár végén benyögte, hogy ő amúgy szerelmes valakibe és másfél hónapja barátnője van. Nem beszéltem vele elég sokáig, mert nekem ez a szeretős/megcsalós téma nem igazán fért bele. Aztán most októberben újra összefutottunk, utána írt is és újra közelebb kerültem hozzá. De végig úgy viselkedett, mint aki szingli. Vagyis ha én kapcsolatban vagyok, nem megyek el az éjszaka közepén valakihez filmezni, nem megyek el vele 4 napos wellnessre és még sorolhatnám. Erre két napja tudtam meg, hogy még mindig együtt vannak a lánnyal.


A barátnőim azt mondják, hogy beszéljek a lánnyal, mert nem ezt érdemli (14 éves...).

Viszont nem akarom azt, hogy úgy jöjjön le másoknak ez az egész, hogy én vagyok a megbántott szerető, aki mindent tönkretesz a srác körül. Csak közben ha engem csalnának folyamatosan, azt én is szeretném tudni.


2016. nov. 26. 02:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez most kérdés? Olyan ember aki megcsalja a barátnőjét, nem szereti igazán. Mert ha szeretné, nem nézne rá másra, vagy feküdne le mással. Ha csak nem úgy feküdnétek le, hogy 3-as parti felállás, ahol meg van beszélve és a lány benne van.
2016. nov. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam végül is végig, 14 éves barátnője van? Te hány éves vagy és hány éves a srác? Gondolom nem tudja megfektetni a csajt és ezért másokkal dug.
2016. nov. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én 20 éves vagyok, a srác 22.
2016. nov. 26. 02:17
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
Írtam privátot, ha lehet ott folytassuk.
2016. nov. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
És nektek lányoknak az ilyen gerinctelen férgek kellenek....
2016. nov. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%

Őszintén, ezen mit csodálkozol? Az olyanok kellenek, akikkel nagyon jól tudják érezni magukat, szórakoztatóak.

Utolsó, most bocs hogy ezt mondom, de fogadok, hogy te is egy rinya gép vagy, nem tudsz élvezni semmit, nem vagy szószátyár és persze hogy nem tudod lebeszélni még a bugyit se a csajokról.. sajnos a nők élni akarnak, nem leragadni egy nyomi mellett, aki csak ül és les ki a fejéből.

Ezt nem bántásból mondom, mert ugyan ebbe a kategóriába tartozom.

2016. nov. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%

Amúgy nem tudom mi van, írtam privátot, de úgy látszik választ nem fogok kapni. Sosem fogom megérteni a csajokat, hogy miért akarnak olyan pasival lenni, akiről tudják, hogy már meg csalt valakit. Az ilyen ha megteszi egyszer, megteszi még egyszer.

És akkor még írja is, hogy vele tett meg mindent, magyarán vele vesztette el a szüzességét is, gondolom én.

Szerintem ez sem normális dolog, de függetlenül nem rám tartozik.

2016. nov. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, milyen jellem ez a gyonyoru hapika. Ha nem fordult fel a gyomrod a gondolattol, akkor sajnalom, de valami vegervenyesen el van romolva a fejedben, ha meg mindig vele akarsz lenni.
2016. nov. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy féreg, viselkedj is vele úgy.

14 éves barátnő, hát b+...

2016. nov. 26. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
6%

Nem fog tetszeni a válaszom sokaknak, de engem messze nem érdekelne. A szeretője lennék, nem a szerelme, hol érdekel engem, hogy közben jár valakivel? (Kivéve persze, ha megdugja a másikat is, mert abból nem kérek.) Nem az én dolgom, az pedig ki van zárva, hogy belepofátlankodjak a kapcsolatukba azzal, hogy beárulom a kislánynak a hapiját. Én ezt tartom undorítónak. A pasi meg talál helyetted is szeretőt, nyugi, ha egyszer ilyen fajta, nem fog megváltozni.


De hát, mindez csak az én szerény véleményem. :) Ha belerondítasz, a csaj is kiborul (különben lehet, hogy úgy szakítana vele később a srác, hogy sosem tudná meg a megcsalást, és nem rendülne meg a bizalma a férfiakban ilyen fiatalon - sőt, meg is alázhatod azzal, ha a sztori a környezete számára is kiderül), a csávó pedig utálni fog téged, aztán vége mindennek. De ha ezt akarod...

2016. nov. 26. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!