Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudatosan kerestetek szeretőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudatosan kerestetek szeretőt vagy egyszerűen csak úgy alakult?

Figyelt kérdés
2017. jan. 2. 13:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Csak ugy alakult.
2017. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Csak úgy bele botlottam minden szeretőbe. Vagy is én soha nem említettem ilyesmit, csak beszélgettem. Mindig a nők akartak a beszélgetéstől többet.
2017. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy alakult, kivétel nélkül ők találtak meg engem és ostromoltak. N
2017. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igy alakult 20L
2017. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Milyen helyzetben? Milyen közegben találtatok szeretőt hogy "úgy alakult"? Munkahely? Ismerősök?
2017. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Tudatosan de tagabb haveri korbol.Akarkiben nem bizok meg ennyire.
2017. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

Azért az durva, hogy a 20 éves lány is ezt írta. :D Undorító ez a világ.

Ne haragudj már meg érte cica, de 20 évesen miért nem hagyod ott a barátod, ha még (feltételezem) se gyerek, se házasság, se hitel? Őrület.


Amúgy nekem nincs szeretőm, csak ez most úgy kikívánkozott.

2017. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Are You Scorpio ***** válasza:
folyamatosan csak szeretoim vannak :-)
2017. jan. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Nincs szeretőm, ha nem működne a kapcsolatom, inkább lezárnám azt, ès utána kezdenèk bele új kapcsolatba(de csak ha nem tudnánk megbeszèlni a problèmákat)!Ha belegondolsz abba, hogy milyen lehet annak akit megcsalnak.. Sajnos undorító világot èlünk. Ma inkább fèlrelèpnek a legtöbben(mèly tisztelet a kivètelnek), de a problèmáikat nem tudják megoldani! Csak kèrdem èn, az a röpke lopott 1-2 óra helyrehoz bármit is? Illetve ha veled csalja meg, ès utána összejöttők, szerinted tèged nem fog megcsalni??? Biztos te leszel a kivètel, ugye??? Kívánom mindenkinek aki megcsalja a párját esetleg elárulja a családját, hogy legyen halálosan szerelmes az új szeretőjèbe, ès kapja rajta azon a szerelmèt ahogy èpp mással fekszik le!!!!
2017. jan. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Általában célzottan szoktam keresni, de előfordult olyan is, hogy nagyon ráéheztem a pénztárnál előttem álló hölgyre.
2017. jan. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!