Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet egy 35 éves felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy 35 éves felnőtt nő ennyire naiv?

Figyelt kérdés

Nem egyszerű a sztori. Van egy 10 évet börtönben ült pasi aki kb. 2 éve szabadult. Régen is és még most is döglenek utána a nők. Igazi 10/10-es rosszfiú. Párkapcsolatban él..

A barátnője meg folyton saját magát isteníti hogy mióta vele van rá sem nézett más nőre, megjavult.

Csak azt nem tudja hogy velem azóta 2x is lefeküdt.

Nem vagyunk barátnők szerintem ezzel nem árultam őt el.

Csak annyit mondtam ehez nem tudok mit hozzá szólni. Kutyából nem lesz szalonna.

Ti hinnétek ilyen pasinak??



2017. jan. 13. 18:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
2017. jan. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Mondhatni mondhatja, nem feltetlenul naivitas. Vegul is vele van ket eve azaz nem egyszer ketszer volt jo a pasinak, hanem 2*365 alkalomra :-))).

Egyebkent felvilagositanam es nem a hata mogott hagynam az ilyen link alakkal dgatni magam. Viszont keszulj fel ra, hogy utalni fognak es egy bortonviselt rossz fiu meg talan meg is agyal.

2017. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!