Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 23 éves férfi vagyok.3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves férfi vagyok.3 éve élek és lakok együtt egy nővel. S a mai nap konferencián voltam s meg csaltam a párom. Mi tévő legyek? Nem akarom meg bántani, mert az fájna neki. Ez egy egyszeri dolog volt. S már nagyon bánom.

Figyelt kérdés
2017. jan. 21. 23:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

hol szedi fel az ember ezt a szóhasználatot?


"3 éve élek és lakok együtt egy nővel."

ebből a megfogalmazásból szinte sugárzik a szeretet


és helyett s

elmaradnak a határozatlan névelők

mitévő helyet mi tévő


belegondolni sem merek, hogy milyen konferenciáról lehetett szó...


szakíts vele, szerencsétlen biztos jobban járna vele...

2017. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

23 éves KISFIÚ!

Javaslom szakíts vele. Nálad jobbat érdemel.

Élj együtt azzal a szajhával,akivel megcsaltad! Szerencsétlen paprikajancsi!

2017. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Missi_Key ***** válasza:
Pl szakítsatok, kivéve ha pszicho/szociopata vagy...csak ők csalnak azért mert megtehetik és nem azért mert jobb volt a másik
2017. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben csak online konferenciák vannak, úgyhogy lehet hogy véletlenül a saját barátnőd csináltad meg?!
2020. máj. 2. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!