Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, volt olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, volt olyan hogy foglaltként lehetőségetek adódott egy afférra, amibe végül nem mentetek bele, de ezt később megbántátok?

Figyelt kérdés
Most konkrétan kufircra gondolok. Nem egy tovább tartandó szeretői viszonyra. Szóval volt olyan hogy később megbántátok, hogy kihagytátok a lehetőséget és azt a nőt? Mocskolódásokat nem kérek. Tudjuk, a jó ember hűséges és a csaló meg dö*göljön meg..Ilyet már sokat olvastam, most ha lehet azok, akiknek nincs a kérdéshez kötődő tapasztalata az ne írjon, köszi.

2017. jan. 22. 17:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Igen.Mert később kiderült ,hogy kár volt kihagyni , mert akkor már a barátnőm rég megcsalt.
2017. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 mikeXxX ***** válasza:
65%
Lehetőségem volt többször is de van gerincem és nem is bántam meg hogy megmaradt !
2017. jan. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
jajj ..már megint ez a gerinc blabla..:/ Kérem, hogy ezt a szót se használjátok itt, köszi. Feláll tőle az embernek a hátán a szőr már:S
2017. jan. 22. 18:38
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

Tényleg? Szerintem meg a megcsalástól áll fel a szőr a normális emberek hátán. Nektek naximum más áll fel...

Közkívánatra neked: Növessz gerincet! :)

2017. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4: Akkor kérd meg a gykt hogy törölje a 'Megcsalás' témakört. Amíg itt külön témakör van róla, addig ha megengeded, írnánk.. Vagy kérd hogy hozzanak létre 'Gerinc' témakört, oda írhatsz te;)
2017. jan. 22. 19:02
 6/16 mikeXxX ***** válasza:
53%
Nem értem mi a problémád feltettél egy kérdést amire válaszoltam nem ócsároltam senkit le írtam amit gondolok pusztán !
2017. jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A válaszod rendben volt, a gerinces részt leszámítva. Arra nem volt szükség. Az úgy hatott mintha vernéd a melled, hogy te mennyire különb vagy. Ilyen leszólásokra itt egyszerűen nincs szükség. Annyi elég lett volna: Nem tettem meg. Nem bántam meg. Bumm.
2017. jan. 22. 19:27
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Úgy tűnik, valakit pedig nagyon érzékenyen érint, hogy nincs GERINCE! bocs, de magas labda :)
2017. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem, én puhatestű vagyok :D
2017. jan. 22. 20:17
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

Bébibogyó! A megcsalás kategória-szerény véleményem szerint-nem azért van,hogy megbeszéljétek(mármint ti GERINCTELENEK;)) ki mikor,hogyan,kivel,miért és miért nem b**szik félre.

Ember! Ha nem tudsz uralkodni magadon és unod a barátnődet akkor szakíts vele. Ilyen egyszerű. Te se leszel nyomorék, a barátnődet pedig megkíméled egy csalódástól. Ha nem fogod fel a lényeget akkor sajnálom de az érzelmi és intelligencia szinted az átlag alatt.


Ui.: Nem attól leszel májer gyerek ha megcsalsz valakit. Gondoltam tájékoztatlak erről.

2017. jan. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!