Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az igaz, hogy a férfiak miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a férfiak miatt mennék tönkre általában a családok, mert megcsalja, elhagyja, bántja a nőt?

Figyelt kérdés
2017. máj. 21. 14:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha egy családot sem láttál azért felbomlani, mert a férj félrelépett, akkor te a Marson élsz. Nem a nőket akarom védeni, ők is csinálnak csúnya dolgokat, de amit te írtál az irrealis
2017. máj. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem irreális. Az ismeretségi körömben ilyen nem volt!

Azért kiemelem az egyik mondatom, egy részét, mert szükséges lehet.:

"meg fogja csalni,"

2017. máj. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Az én szüleim azért váltak el kb 10 éve, mert Apám sosem segített Anyámnak semmiben és egyedül járt el a haverjaival bulizni. De Anyámnak attól telt be a pohár, hogy Apám hirtelen megváltozott és extrém durván vallásos lett.

20F

2017. máj. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben inkább igen, de ez nyilván nem reprezentatív... én kb. csak olyat láttam, hogy pasi segge kb. ki volt nyalva, viszont fickándozott az alsóban a kuki, és inkább félrelépett vmi ribizlivel. Ami egyetlen más jellegű dolog volt, ott is alapvetően a pasi hibás sztem, de árnyaltabb a kép. Unokatesóm - ő a nő - összeházasodott a sráccal, a '20-as éveik végén voltak. Mindketten dolgoztak, és a házimunka unokatesómra maradt. Aztán kitalálta a srác, hogy építkezzenek a szülei szomszédságában, és aztán az építkezéssel kapcsolatos dolgok jó része is az unokatesómra maradt... nem akart sárkányoskodni, de baromira belefáradt, és nem maradt energiája arra, hogy a párja körül ugráljon esténként... ugye szex terén is... de a srác inkább azt hiányolta, hogy nem übervigyorogva várja unokatesóm, hogy A Férfi megérkezzen és nem mézesmázosan adta neki oda a meleg vacsit... és erre első adandó alkalommal viszonyba keveredett egy 20éves kiscsajjal, aki nyilván tudja körbeugrálni, mert nincs más kötelezettsége... szóval mindketten hibáztak. Unokatesóm leginkább abban, hogy nem mondta meg a párjának, hogy nem igazságos a munkafelosztás és nem beszélte meg, hogy miért nem annyira mosolygós és aktív. A srác meg abban, hogy agyondolgoztatta unokatesómat és utána sem beszélte meg a dolgot, hanem azonnal összefeküdt a csajjal.
2017. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Na meg nem rég olvastam ,hogy a férfiak miatt mennék tönkre a családok, a gyerekek lelki világa,mert megunják az asszonyt,és elmennek máshoz. A gyerekek meg tönkremennek,ahogy a feleség is..
2017. máj. 22. 12:51
 16/18 anonim ***** válasza:

Leginkább amiatt, mert vagy

a) a nő idióta, és mindenért rinyál

b) alapból retardált volt az egyik fél, vagy mindkettő.

2017. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#15 Ne olvassál szennylapokat, és tudd, hogy a valóságshow, és a sorozatok nem a valóságot mutatják.
2017. máj. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ajánlanék neked 2 könyvet.

1. Miért hazudnak a férfiak és miért sírnak a nők?

2. A férfiak a marsról a nők a vénuszról jöttek.

Mind kettő elég tanúságos.

2017. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!