Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy harmadik beférkőzik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy harmadik beférkőzik, akkor egyértelmű, hogy van valami gond?

Figyelt kérdés

Amelyik kapcsolatba beférkőzik egy harmadik személy, ott kijelenthető, hogy valami gond van a kapcsolatban? Vagy tudatosan, vagy ennek hiányában?


Vagy létezik, hogy egy olyan kapcsolatba is bejöjjön a harmadik személy, ahol teljesen minden rendben van?


2018. febr. 4. 23:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
Csak oda tud beférkőzni egy harmadik, ahol nincs tisztelet, szeretet, megbecsülés. 13 éve vagyok együtt a férjemmel, voltak nehéz időszakok, de soha nem lépett be harmadik, mert kitartottunk egymás mellett, megoldottuk a problémáinkat, mert meg akartuk oldani. Minden tartós párkapcsolat/házasság döntés kérdése. Ha ez nincs meg, akkor nincs keresnivaló egymás mellett.
2018. febr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%
Tapaaztalatom szerint csak akkor tud beferkozni mas, ha nincs rendben a kapcsolat. Nőkent ha el vagyok hanyagolva,nem erzem a szeretetet, megbecsulest, ffikent gondolom akkor ha vmi hianyzik otthon foleg a szex. Jo esetben a ket fel meg akarja es meg tudja beszelni mi a gond es megoldjak, rossz esetben jon a harmadik....
2018. febr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos elöfordul akkor is, ha ugy tunik, otthon minden rendben. Sokan vannak, akiknek lételemuk az ilyesfajta izgalom. Beszeltem olyannal, akinek mindig volt, van szeretöje, hogy miért csinalja ezt, és azt mondta, ö egyszeruen ilyen, maga sem érti, ez neki kell.
2018. febr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Sok nő áltatja magát azzal, hogy ha mindent megtesz a férjének, akkor nem lesz oka megcsalni. Aztán ők esnek a legnagyobbat, mikor a férj bejelenti, hogy egy éve szeretője van és hozzá költözik.

A legtöbb megcsalás oka egyszerűen az, hogy más. Ezt nem tudod megadni, és ha hiányzik az újdonság, az pont elég, hogy képbe kerüljön egy harmadik. Főleg hosszú házasság alatt.

Arra is van rengeteg példa, hogy a kapcsolat egy rakás xar, semmi sincs rendben, mégse csalják meg egymást, de még csak el se válnak.

Nincs összefüggés a két dolog között. Hiába áltatja magát sok ember, hogy meg tudja akadályozni, hogy a másik megcsalja. Nem, nem tudod. Aki hűtlen, az félre fog menni. Aki nem, az nem.

Azt lehet a leggyorsabban megunni, aki mindenben a kedvedre tesz, mert nincs benne kihívás, és azt a legkönnyebb megcsalni, akiről tudod, hogy úgy is meg fog bocsájtani, mert szerelmes. Egyébként meg vakon elhiszi, hogy túlórázol.

2018. febr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ha a felek konszenzusa alapján valami rendben van, akkor az rendben van.

Ha a felek konszenzusa alapján valami nincs rendben, akkor nincs rendben.

Legyen szó bármiről, akár harmadik félről. A problémát cska az adott párkapcsolat kontextusában lehet értelmezni, teljesen mindegy, hogy másvalaki problémának gondolja-e vagy sem.

2018. febr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen valami gond van, annak a fejében aki összeszűrte a levet azzal a harmadikkal.
2018. febr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
48%
Itt sokan írtak ,hogy azert lesz harmadik mert az más.Erdekes ,hogy ismerek olyat aki el hagyta a feleseget es 18 eve van a masik nővel,es boldogok.Sokszor az emberek homokba dugjak a fejuket ,nem akarjak latni ha szar valami,mikor jon a harmadik akkor megjatszak ,hogy boldogok voltunk es a boldog ferjemet csak ugy el happoltak.Na ha mar en boldog vagyok a ferjemmel vagy feleseggemel ,johet ott akarmilyen kitarto udvarlo,elhajtom a pi@@@@baCsak hat konnyebb az ember lelkenek igy megemszteni ,hogy el csabitotta ,el vette ,el szedte stb gondolat,mint hogy melyebbre asni
2018. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

dehogy csak akkor...

kinek van tokeletes kapcsolata????

gondok mindig vannak,nincs olyan h minden

hiper szuper boldogsag

sok olyan pasast ismerek akik istenitik az asszonyt.

de megis jo a friss a husi is.

ez nem ezen mulik!!!

hanem ki milyen szemelyiseg! ki hagyja h belepjen egy 3.

en ha boldog ha nem boldog voltam

sosem csaltam ezert...

meg a legszarabb kapcsolatban is kitartottam es biztam a vegsokig

nem elmentem szeretozni?

hagyjuk mar ezt ha gondok vannak

felnott emberek beszeljek meg ha vmi gond van

ne menjetek utanpotlast keresni.

valaki beeri 1partnerrel,valakinek az se keves

2018. febr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

" Nőkent ha el vagyok hanyagolva,nem erzem a szeretetet, megbecsulest, ffikent gondolom akkor ha vmi hianyzik otthon foleg a szex."


Mondjuk a férfit is el lehet hanyagolni. A férfiak, nem csak a szex hiánya miatt csalnak.

Hiányzik az étel az asztalról, rettentően elhízik, igénytelen lesz. Olyan dolgokat talál ki, amik előtte nem voltak zavaróak számára. Csakhogy pár db-t említsek.

2018. febr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az én esetem is hasonló! Volt egy házasságban élő nő akivel éveken keresztül a barátnőjének a lakásában tudtunk találkozni stb. Imádtuk egymást, kértem váljon el a férjétől, de azt mondta "hát ez az" Én független voltam. Majd megismerkedtem egy beosztottammal, csinos fiatal volt és független nő, Szerettük egymás két évig barátok voltunk és úgy döntöttünk hogy meg házasodunk így is történt. Már 26. éve hogy házasok vagyunk és boldog a mi házasságunk. Semmit nem bántam meg. De azt szeretném tudni, hogy miért mondhatta az első szerelmem azt, amikor kértem a válásukra, hogy "Ez az"
2021. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!