Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki úgy kezd egy új kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki úgy kezd egy új kapcsolatot, hogy nem dobta el a szeretőjét, az valójában kit szeret szerintetek?

Figyelt kérdés

Tehát adott a férfi, aki jó ideje fenntart viszonyt valakivel, de vele nem élhet, nyilvános kapcsolatot nem létesíthet vele. Összebútorozik valakivel, de a viszonyt továbbra is fenntartja a "szeretővel".

Én személy szerint csak úgy lennék képes új kapcsolatba kezdeni, főleg összeköltözni valakivel, ha ezt a vonalat lezárom. Legalább is így érzem, bár sosem voltam ilyen helyzetben. Illetve hasonlóban voltam még nagyon régen, volt egy un. "dugópartnerem", de amikor megismertem a párom, közöltem vele, hogy akkor most itt hagyjuk abba.

Találkoztatok hasonló esettel? Lehet végül az ilyenekből normális párkapcsolat, ha eleve így indít?


2018. júl. 26. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Kinek mi a normális. Én biztosan nem költöznék össze olyannal, akinek van egy másik (esetleg harmadik, negyedik) partnere is. De hát nem vagyunk egyformák. Ettől szép az élet, és ettől pörög a GYK. :-)
2018. júl. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért nem kezdek normális párkapcsolatba,mert tudom hogy a viszonyomat nem dobnám félre,így meg nincs értelme.Általad felvázolt férfi a szeretőjéhez ragaszkodik jobban,de mégse annyira,hiszen képes volt összebútorozni mással.
2018. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
En is ilyen leszek mint ez a ferfi. Hiaba vagyok huseges, kedves, rendes, fair...semmit nem ertem el vele. A noknek az ilyen bunkok kellenek.
2018. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#1. Akivel összeköltözött, nyilván nem tud róla. Itt inkább a pasi gondolkodásáról van szó. De amúgy te is pörögsz itt, mert mindenre válaszolsz amire csak bírsz. :-)
2018. júl. 26. 12:05
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen csak saját magát szereti, senki mást. Nyugodtan játszik bárki érzéseivel, csak a fontos, hogy (legalább) két puncit tudjon dugni, mert attól érzi magát férfinak.
2018. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
A pasi aljasan viselkedik azzal, akivel összeköltözik, tehát őt biztosan nem szereti. A nő ugyanis jó eséllyel azt gondolja, ő az egyetlen nő a férfi életében.
2018. júl. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Így érzem én is, de akkor mire kell neki az akivel együtt él? Hogy ne legyen egyedül?
2018. júl. 26. 12:24
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Kérdezd meg tőle! Talán vágyik egy "legális" kapcsolatra, amit a szeretőjével nem tud megvalósítani. Ugyanakkor valamiért nagyon ragaszkodik hozzá, nem tudja elhagyni.
2018. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
A szerető a biztos pont. Kapcsolatok jönnek mennek. Kell a kapcsolat, ne legyen egyedül a mindennapokban, mint egy remete.
2018. júl. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kell neki egy fix, ha a szerető eltűnne, ne maradjon nő nélkül. De akivel él, biztos nem szereti, a másikról meg fogalmam sincs. A szerető családos esetleg, vagy miért nem lehet vele? Szerintem az ilyenek minden esetben kiderülnek egyszer és akkor majd úgy b*ssza ki az 'asszony', hogy lába nem éri a földet.
2018. júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!