Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nálatok ez megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ez megcsalásnak számítana?

Figyelt kérdés

Kétféle ember van akinek csak a testi megcsalás számít meg csalásnak magyarán a szex , csók , stb. De van akinek már maga a lelki megcsalás is annak számít.Kíváncsi vagyok , hogy ti nálatok az én esetem melyiknek számítana illetve mit tettetek volna az én helyemben.



Szóval a story lényege röviden, hogy van egy barátnőm akivel együtt laktunk 2017. nyarától 2018 szeptemberéig . Az minden képen hozzá tartozik hogy fiatalok vagyunk én 22 ő 19 éves. Egész jól megvoltunk szerintem ritkán voltak nézet eltéréseink és soha nem veszekedtünk igazából. De szeptemberben még is lelépett és nem tudott magyarázatot adni , hogy miért . Mondott sok marhaságot , hogy ő nem talál munkát itt ahol lakunk (Igen eléggé messze lakunk alapból egymástól Siófok-Pécs és én lakom Siófokon) meg , hogy fázik télen mert földszinten laktunk meg sok ilyen marhaságot aminek a fele sem igaz. Nekem is meg szerintem mindenkinek az jutott elsőre eszébe , hogy tuti valami pasi van a dologban és azért ment haza de idővel kiderült , hogy nem és ebben biztos vagyok mivel barátnőmnek vannak mentális betegségei tehát Depresszió , Pánik betegség , sajnos ezek már akkor is meg voltak neki amikor megismerkedtünk tehát nem hiszem hogy bárkivel képes lenne megcsalni mivel az hogy mi lefeküdjünk bele telt másfél évbe annyira szorongós fajta. Na de szerintem az anyja volt az aki tele dumálta a fejét valamivel és azért lépett le mivel Augusztusban drága mama nálunk volt és utána érezhetőbben feszültebb volt és rá majdnem 1 hónappal le is lépett. Ezt az egészet azért nem értem , hogy miért ment vissza mert 2017-ben azért jött le hozzám , mert az anyja neki állt inni . Állítólag régen is vedelt mint a dög és nem csak az anyja hanem az apja is.Egy ideig letette bár ha jól tudom akkor az alkeszok zugívók lesznek igazából nagyon kevés az aki teljesen leteszi aki ért ehhez az leírhatná hogy jól tudom e. Na szóval most éppen nem iszik és haza ment és most ott lakik újra Pécsen az anyjával . Nálatok ez megcsalásnak számítana ?



2019. febr. 11. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem csodálom hogy a nő kivan :D
2019. febr. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen elhagyott.Nem csalt meg senkivel.
2019. febr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég érdekes a megcsalas 3. fél nélkül.

Ha ilyenek miatt hiszik egyesek, hogy ribik a nők, mert megcsalasrol beszélnek mikor nem is volt.

2019. febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A csalódás az a szó, amit keresel. Szívesen.
2019. febr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem megcsalás, szimplán elhagyott és hazament. Nem működött a kapcsolat részéről, biztos megvitatta az anyjával és döntött.

19 éves, papiron felnőtt, a döntéseiért ő felel és nem az anyja. Jól vésd az eszedbe.

2019. febr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagynám a francba.... De ennek semmi köze a megcsaláshoz.. Nem is értem. Ennyire nem vagy tisztában alapvető dolgokkal? Persze attól még eshet ugyanolyan szarul.
2019. febr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
tul hosszu
2019. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!