Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátomat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, de vissza szeretném könyörögni magam. Hogy csináljam? Hogy tudnátok meg bocsátani?

Figyelt kérdés

2019. máj. 13. 17:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Tegyél meg neki mindent amire eddig nemet mondtál
2019. máj. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Csak annyit tehetsz, hogy mindennap megalàzkodsz, semmiért nem szólsz, mindenben lesed a kívànsàgait, aztàn hàtha.

De ha ràm hallgatsz, nem csinálod.

5 éve vagyunk együtt, azóta együtt is élünk, de 1 éve nagyot hibàztam, mindennap vezekeltem, megalàztam magam, és ő ezzel vissza is élt.

Ma ott tartunk, hogy egy semmi vagyok, semmi önbecsülésem, a lànyom csak egy nagy rakàs szerencsétlenséget làt. :(

Ne tedd, engedd el, hagy menjen az a vonat!

2019. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Akkor tudnék megbocsájtani megcsalást, ha az én bűnöm nagyobb ebben a történetben.


Pl miattam nincs szex hetek-hónapok óta. Vagy teljesen elhanyagoltam. Ő pedig még mondta is ezt nekem.


Ilyenkor is az a jó megoldás, ha az ember szakít és utána csinálja a dolgokat, de ha egyszer félre lépne a fenti okok után és utána rögtön elmondaná, akkor szerintem még én kérnék bocsánatot tőle.

Hosszabb viszonyt nem tudnék sehogy sem elnézni.


Amúgy a fenti soha nem tudna megtörténni, mert nem jutna addig egy kapcsolatom se, hogy nincs szex - hanyagoljam a párom - stb. Előtte szakítok én, mielőtt ez megtörténne.

2019. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint sehogy nem tudnék megbocsátani, így nem tudom, mit kellene csinálnod.
2019. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Rockarc ***** válasza:
90%

Ez szegenysegi bizonyitvany. Aki nem tudja felmerni a tettei sulyat mielott cselekszik, azzal komoly kapcsolatot nem lehet tervezni. Visszakonyorogheted magad, de az agyas szerepnel tobb jo esellyel nem fog jutni.


Mondanam, hogy tanulj az esetbol, de egyreszt legkozelebb ugyis ugyanigy megcsalnad, es a kovetkezo baratod is igy fog jarni. Az egyedfejlodes soran megrekedtel valahol a hullok es az elevenszulok kozott, az osztonok mukodnek a tudatossag meg sosem fejlodott ki. Keresgelj a hasonlok kozott, vagytok elegen.


43F

2019. máj. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Ne alázd meg magad, inkább lépj tovább.

Ha meg tudtad csalni, nem is szereted annyira.


Engedd el, hogy ő is tovább léphessen.

2019. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Mi történt?
2019. máj. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
85%
bizalmilag kuka, ha laza a srac szexre meg jo lehetsz
2019. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Előttem akkor se lenne már becsületed, ha térden állva cumiznál.
2019. máj. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
60%

Emberek vagyunk, követünk el hibákat. Sokat.


Ha tényleg fontos neked ez a kapcsolat, akkor a legjobb, amit tehetsz, hogy 100%-os őszinteséggel állsz hozzá a helyzethez és 100%-os felelősséget vállalsz.


Ez NEM jelenti azt, hogy meg kell alázkodnod.

NEM jelenti azt, hogy sz*r vagy.

És végkép NEM jelenti azt, hogy egész életedben vezekelned kellene.


Mondd el neki őszintén, hogy mi és miért történt.

Mondd el neki őszintén, hogy mit szeretnél.

És vállald a felelősséget.


Hajrá!

2019. máj. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!