Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedülállok, szinglik ti hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállok, szinglik ti hol töltitek téliszünetet, karácsonyt, szilvesztert uj évet? 25/F

Figyelt kérdés

2019. dec. 22. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Családnál. Attól mert nincs párkapcsolatom, még vannak szüleim, barátaim.
2019. dec. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt akartam mondani.

A családdal. Szüleim, húgom, nagyszüleim.

És a barátaimmal. Régi barátok középsuliból, több mint tíz éve ismerem őket és a mai napig megmaradt a kapcsolat így négy-ötünk között. Rendszeresen beszélünk és amikor csak lehet havi szinten találkozunk (annak ellenére, hogy már más városokban élünk).


Hogy nincs nő az életemben az nem azt jelenti, hogy nincsenek normális, minőségi, szerető emberi kapcsolataim.

26/F

2019. dec. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Családdal, otthon.

Pihenek, eszek- iszok, edzek és jól érzem magam.

2019. dec. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Ma délután szállok repülőre, holnap hajnalban érek vissza Magyarországra. Ha semmi nem jön közbe, a program így alakul:


december 23: miután megjöttem, hazajövök a szüleimhez

december 24: itthon leszek a családommal

december 25: családi vacsora lesz a nagyszüleimnél

december 27: találkozok A baráti körrel

december 28: találkozok B baráti körrel

december 29: itthon leszek, majd az este induló repülővel hazaindulok

december 30: pihenés

december 31: házibuli a barátaimmal

január 1: az előző nap folytatása, majd kipihenés

január 2: pihenés

január 3: be kell menjek az egyetemre leadni egy projektmunkát

január 4: pihenés

január 5: eljön hozzám az amerikai levelezőtársam


22/L

2019. dec. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire otthon. Lesz egy családi-, és egy baráti összejövetel is nálunk. Maradék időben filmmaraton a neten.
2019. dec. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
otthon bekarmolva a legjobb haverommal ps-ezve...A karácsonyt majd szülőkkel,a szilvesztert meg egy baráti társasággal...
2019. dec. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#4: Na és 26? akkor mi a terv? döglés? :)
2019. dec. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
amúgy nekem persze karácsony család, de a szilveszter az már évek óta gondot okoz, semmi jó programot nem tudok intézni, tavaly már csak városba mászkáltam meg tűzijáték, ez mondjuk elég gyenge:(
2019. dec. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Karácsonyt a családdal, külön jó is hogy pár napra hazajöhettem hozzájuk, szilvesztert valószínűleg otthon, filmezek vagy hasonlók, sajnos a baráti kapcsolatokkal sem állok jól, de különösebben nem visel meg ez az egy este,nem más attól, hogy szilveszter.

20/L

2019. dec. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#4-es, és szex nem is lesz?
2019. dec. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!