Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm tegnap bevallotta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm tegnap bevallotta, hogy megcsalt 5 éve. Egyszer történt. Nyáron lenne az esküvőnk.8 éve együtt. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2020. febr. 9. 18:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
61%
Haat, 8 ev, 5 eve megcsalt, azota nem. Csak figyelj ne tegyel olyant mint akkor nyaron es nem fog megint megcsalni. Vagy lehet igen. Furcsa dolog a bizalom
2020. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%

De miért csalt meg? Igaz, hogy 5 éve történt, de most tudtad meg, tehát neked most fáj. Amúgy meg teljesen felesleges volt elmondania, ezzel rád tette a felelősséget, ő meg könnyített a bűntudatán.

Elhalasztanám az esküvőt, mert nem biztos, hogy túl tudnék ezen lépni.

2020. febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nem nyáron történt. Egyébként tökéletes barátnő, érzem, hogy a másik felem. Mindenben megvan az összhang.
2020. febr. 9. 18:43
 4/29 A kérdező kommentje:
Mennyivel halasztanátok el? Azért mondta el, mert mondtam, hogy legyünk őszinték. Én sose csaltam meg.
2020. febr. 9. 18:44
 5/29 anonim ***** válasza:
89%

Tokeletes baratno aki megcsalt?


Akkor meg minek irsz ki kerdest? Mi a kerdes ha o tokeletes?

2020. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%
1-2 hónap alatt már érezni fogod, hogy meg tudsz-e belülről neki bocsájtani, vagy tüske marad benned.
2020. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell időpont, elhalasztod és kész. Majd akkor foglalkoztok újra az esküvővel, ha úgy érzed át tudtad gondolni a helyzetet és meghoztad a döntést. Annak semmi értelme hogy még az oltárnál is azon gondolkozol biztos jó-e amit csinálsz, és azután is végig ezen rágódsz.


Ha nem megy a házasság gondolata, akkor nem kell erőltetni. Ha neki probléma hogy nincs papír és lelép, akkor az mutatja hogy jól döntöttél. Neked kell eldöntened mit gondolsz erről a helyzetről és képes vagy-e így még összeházasodni vele. Ha nem, akkor nem, több értelme van nemet mondani mint 1-2-3 év múlva válni, mert a húzásával megtörte a bizalmat és nem tudtátok újraépíteni. A jövőt senki sem tudja megmondani, a kérdés hogy érzed magad a jelenben.

2020. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
74%
Eleve nem venném el. Aki megcsal az nem tisztel. Olyan embert meg én sem tudok tisztelni, aki engem nem. Az meg már mélypszichológia, hogy ha mégis elveszed, akkor úgy veszi, hogy nem is gond a megcsalás, így van rá esély, hogy megteszi újra. Kutyából nem lesz szalonna.
2020. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, átgondolom.
2020. febr. 9. 19:00
 10/29 A kérdező kommentje:
Mármint a 7. válaszolónak.
2020. febr. 9. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!