Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem valakivel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem valakivel, aki együtt él a súlyos beteg barátnőjével. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyen dolgozunk. Egyedülálló voltam, de nem férfi-női vonalon ismerkedtem vele. Elég hamar baráti viszony alakult ki köztünk, mesélt a bnőjéről, akivel 1,5 éve nincs közük egymáshoz párkapcsolati szinten, szexuálisan sem, de ez sosem lett kimondva. A lánynak olyan betegsége van, amiből nem gyógyul fel. Nincs senkije, a srác nem akarja magára hagyni, gondoskodni szeretne róla, bele is törődött, h nincs norm. szinten magánélete. De közben többek lettünk egymásnak, mint barátok. Nem történt semmi, nem érzem tisztességesnek, és nem szeretném azt sem, hogy kitegye a lányt, csak hogy együtt lehessünk. De ez így szar. Neki méginkább, két irányba van bűntudata érzelmileg. Engedjem el inkább?


24/L



2020. ápr. 29. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Kérdés, hogy mi a végkimenetele a dolognak? Meg fog halni a lány, vagy olyan betegség, amivel együtt lehet élni? Ha ez utóbbi, de nem lesz többé se szex, se normális élet, akkor szakítani kell, akármilyen fájdalmas. Egy fiatal felnőtt férfitól nem várhatja el a lány, hogy az ápolója legyen egy életen át.
2020. ápr. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Nincsenek a lanynak szulei, baratai? En elengednem a sracot, ha o ennyire nem tud lemondani a “baratnorol”, egyreszt nem kellenek ilyen Terez-anya szindromas emberek, masreszt az is eszembe jutna, hogy lehet hazudik. Egyik esetben sem olnek bele tobb energiat.
2020. ápr. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ milyen betegsége van. Ha pl autoimmun de tud mellette mindent csinálni, akkor az más mintha önállátásra sem képes az illető, akkor megértem srácot.
2020. ápr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg a srác le tudna mondani róla, ha akarna. Csak van egy rokona a csajnak, egy családtagja, aki el tudná látni. Nem a srác feladata lenne.
2020. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Őszintén? Szerintem nagyon undorító. A legszarabb annak a lánynak aki beteg, mert van egy betegsége és van egy töketlen pasija aki csak kötelességből van vele. Te szeretnél ilyen kapcsolatot kérdező? Nyílván a lány az elején letisztázta a barátjával ha neki teher a betegsége akkor elengedi. Persze szar a pasijának mindig ilyeneket olvasni itt és mily meglepő kevés olyat ahol a beteg szólal meg. Neked szar neki szar de hidd el ha éreznéd amit a beteg érez nem mondanál ilyet.


Én ilyen helyzetbe kiadnám a pasinak az útját ha beteg volnék, ha a másik opció akkor is. Nyílván neked sem opció egy elérhetetlen pasi.

2020. ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Ja a szerelem is addig tart mig egészséges az ember utána meg csak teher ezek alapján.
2020. ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Mi a baja a lánynak? Ettől sok minden függ.

Azt pedig nehezen hiszem, hogy se anyja, se apja, se nagyszülei, se kutyája, se macskája nincs.

Ilyen alapon legközelebb egy homeless-t is befogadhat, mert hát sajnálja őt is.

2020. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

Milyen súlyos beteg? Haldoklik? Vagy igazából nem halálos, csak folyamatos ellátást igényel? Miért a férfi látja el? Hol vannak a szülei, testvére? Magáról egyáltalán nem tud gondoskodni?

Szerintem sok a kérdés. Ha ezekre válaszolnál, könnyebb lenne nekünk is választ adni.

2020. ápr. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi a betegsèg? Biztos, hogy igaz? Vagy legalábbis úgy teljes egèszèben, ahogy előadta neked? Lehet, hogy már túl rosszhiszemű vagyok, de nekem ez így valamelyest vetítèsnek tűnik...jó duma arra, hogy mièrt nem hagyja ott a barátnőjèt, ès mèg külön jó pontot is szerez, hogy ilyen nehèz helyzetben ki akar tartani mellette.

Kicsit sok. Persze senkinek nincs a csajnak rajta kívül, gyógyíthatatlan beteg, meg termèszetesen 1,5 ève nincs köztük semmi....

Ès a helyedben hagynám a bánatba. Ha hazugság azèrt, ha még tènyleg így igaz minden, akkor azèrt. Sok lesz a nyűglődès, ès nem lesz belőle semmi.

2020. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet, hogy már túl rosszhiszemű vagyok, de nekem ez így valamelyest vetítèsnek tűnik...jó duma arra, hogy mièrt nem hagyja ott a barátnőjèt, ès mèg külön jó pontot is szerez, hogy ilyen nehèz helyzetben ki akar tartani mellette."


Ugyanezt gondoltam, hogy kamu. Meg akarja csalni a tök egészséges barátnőjét, bugyinedvesítőnek meg beadja ezt a betegség dumát.

2020. ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!