Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyeim! Kérlek osszatok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Kérlek osszatok meg velem olyan lehetséges helyzeteket, ami közben szinte lehetetlen nem beleszeretnetek a fiúba?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szeretek egy lányt, és érzek potenciált a dologban, persze kellően távolságtartó, de érzem hogy össze lehetne hozni vele valamit! Sajnos nem túl romantikus alkat... De mégis csak nőből van!
2010. aug. 9. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy még nem romantikus alkat még nem jelenti azt, hogy nincs szíve:) Írtad is, hogy nőből vagy:)


Számomra nagyon vonzó, ha egy fiú jól bánik az állatokkal, esetleg elmehetnétek egy menhelyre:) Vagy főzzetek közösen.:) Az is olyan jó tud lenni amikor csak vonzalom van, a konyha kicsi és egymás mellett szorosan álldogáltok és nézitek, hogy mi kell még bele...:P


Jó lenne tudni mennyire vagytok jóban, miket csináltatok eddig, szóba jöhet-e közös nyaralás akár másokkal közösen:)


L/18

2010. aug. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

èn a páromba elsö látásra bele szerettem.


Ö új fönökként jött a céghez, mi meg ott ültünk és az elöadáson arról álmodoztam hogy milyen megnyerö egy hapi, pedig nem túl jóképü, hogy más lányok rögtön lecsapnának rá. Egyszerüen ott állt és a megjelenése (nem megszokott öltönyben volt hanem farmer és egy ing) és a beszéde szuper volt. ès az isten adta hogy az ö csoportjába osztottak, ahol kiderült hogy nem nös, és és egyidösek vagyunk. Aztán kialakult. és már 3éve együtt élünk és még egy hónap és meg lesz a babánk.


De mai napig büszke vagyok rá, mikor itthonról dolgozik és telefonkonferenciát tart, sokszor csak halgatom és nézem, annyira megnyerö. Nem hiába szeretik a fönökei is, mert jól tud bánni az emberekkel.


A legfontosabb hogy feltudok rá nézni. ès tudom hogy a kislányunk is feltud majd rá nézni és büszke lesz az apjára.

2010. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy korábban legjobb barátok voltunk, majd összejöttünk! Jártunk 3,5 évet, de szakított(túl korai volt az összeköltözés) és szinte egyből összejött mással! Pedig tudom, hogy nagyon szerelmes volt belém! Azóta elég jóban vagyunk, nem történt visszaesés, szinte naponta beszélgetünk, ott segítek neki ahol tudok! Ősztől együtt megyünk vissza az egyetemre, ahol nem lesz ott a barátja! Már terveztünk programokat, pont például a főzést meg satöbbi közös dolgot! Pár napja egész éjjel beszélgettünk személyesen, és a végén csók volt... de azt is mondja h tud szerelmes lenni a barátjába! De én érzem, hogy ő az enyém lehet újra. Mindketten tudjuk, hogy ami korábban bajos volt, az most működne, egyébként nagyon jó kapcsolat volt!
2010. aug. 9. 12:13
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Szinte? Biztosan lehetetlen.


Reggel felkelsz, alsógatya, atléta. Kikelsz az ágyból, fingasz egy nagyot, kimész az erkélyre és előadod a tökvakarós performanszodat. Utána beslattyogsz az újsággal a wc-re és karimáig vágod, majd hagyod ott bűzölögni, amíg elszívod a cigidet és ki nem olvasod a sajtót. Ezután kitöltöd a kávédat, ügyelve arra, hogy a pohár talpával mindenhol nyomt hagyj, újabb cigi, majd irány a fürdő, ahol a legolcsóbb arcszesszel locsolod tele a testedet.

Felveszed a lyukas zoknid, a kitaposott lábszagos cipőt és bab@szod magad mögött az ajtót.

Ezt minden nő imádja! :-)

2010. aug. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!