Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóljak bárkinek, ha ismerősöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak bárkinek, ha ismerősömet a saját beleegyezésével veri a párja?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta ismerem őt. Most egy mélyebb beszélgetés alatt beszámolt nekem arról, hogy a párja rendszeresen rúgja és bordán veri őt, arcon csak pofozza, hogy ne legyen nyoma. Olyan játékaik vannak, hogy kiköti majd otthagyja a földön. Ezt moslyogva mondta, ennek ő örül, hogy szerinte legalább megmutatja a párja, hogy hol van a helye... nem így indult a kpacsolatuk, szerinte ő vezette rá a párját hogy bántalmazza, aztán "fajult" ez idáig. Segítenem kellene neki így, hogy szerintem tisztában van teljesen a helyzetével illetve ő akarja? Mert ez akkor sem normális.

2021. febr. 25. 11:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem igazán értem, hogy miért szólsz bele, ha ő ezt szereti és beleegyezett.

Vagy neked úgy tűnik, hogy kényszerből mondta és zsarolja a pasija?

Ha őszinte a mosolya, akkor nincs baj.

2021. febr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
Esetleh te is erre vágysz?
2021. febr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha ő maga mondta el és tetszik neki akkor mi ezzel a baj?
2021. febr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%

A barátnőd mazohista, de hogy szubmisszív az teljesen biztos és ahogy elnézem nem csak a szexben szereti, ha kontrollálva van...


Ebbe nincs beleszólási jogod. Nem ő az egyetlen ilyen.

2021. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
46%
Betegek. Egymáshoz valók. Viszont te nem kellesz a hapsinak. Verd csak magad földhöz.
2021. febr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
betegek vagytok ti is
2021. febr. 25. 14:52
 17/17 anonim ***** válasza:
89%
Miért? Engem abszolút nem vonz az ilyesmi, de ha mindkét fél önként belemegy és elégedettek a helyzettel és élvezik azt, akkor miért ne csinálhatnák?
2021. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!