Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom gusztustalan tetovál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom gusztustalan tetoválásokat akar,mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem,hogy nem vagyok teljesen tetkóellenes,és tudom,hogy mindenki azt csinál a testével,amit akar.Vannak tetoválások,amik nekem is tetszenek,sőt,tervezek magamra varratni egy kis mintát a jövőben,azon se botránkoztam meg,mikor a barátom először mondta,hogy tetkót akar.Aztán megmutatta,hogy milyen mintákat tervez...A gyomrom felfordul tőlük:( Az egyik egy nagy,szőrtelen macskát ábrázol három fejjel,vörös szemekkel és egy pentagrammával,a második pedig egy meztelen,női angyalt kéjes fejjel,megkötözve.Őszintén,ha páromat ilyen képek borítanák,hozzá se bírnék érni,rettentően viszolygok ezektől a sátánista,groteszk rajzoktól,pláne,hogy keresztény vagyok.Ő egyébként ateista,nem is szimpatizál a sátánizmussal,csak "menőnek" tartja az ilyen képeket.Megkérdeztem,hogy ezzel mégis mit akar közvetíteni magáról,és miért akar olyan szimbólumokat hordani,amikben nem hisz,de annyival lezárta a dolgot,hogy neki tetszik,és kész.Egyébként minden más tökéletes köztünk,a tetkókért biztos nem hagynám el,de nem tudom,mihez kezdjek.Nem akarok undorral nézni a testére:(

2021. márc. 21. 23:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%

Huszonéves nő vagyok, ateista. Bár egyelőre nincs tetkóm, mindig is imádtam őket, másokon az egész testeseket is, főleg az egyedibb, absztraktabb mintákat. Sokáig kifejezetten vonzott is, ha valaki tetovált volt.

Ennek ellenére ez a második, amit leírtál, nálam is kiverné a biztosítékot. Engem nem is az zavarna, hogy “sátánista”, hanem hogy ennyire központi gondolat számára a kikötözött nő. Nem ítélem el a BDSM-et sem, de nagyon taszít, és nekem sem tetszene, ha valaki a saját bőrén szeretné viselni egy kikötözött, meztelen, kéjes arcú nő képét, szerintem ez borzasztó ízléstelen. Apróságnak tűnik, de valójában ez egy elég erős gondolkodásbeli ellentét. Az meg, hogy te ráadásul vallásos vagy, még erősebbé teszi.

Mindenképp mondd el neki, hogy mit gondolsz, és ha ő ragaszkodik a tetkókhoz, akkor mégsem tökéletes az egyensúly. Nem azért, mert “gonosz férfi, nem tett neked eleget”, hanem mert egyszerűen nem illetek össze.

Egyébként pedig szerintem mindenki, aki azért varrat magára bármilyen szimbólumot, mert “menő”, és még csak nincs is számára jelentése, iszonyú cringe.

2021. márc. 22. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
A sátánista jelképekkel manapság azt fejezik ki az emberek, hogy ők A) nagyon individualisták B) nagyon prolik.
2021. márc. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
17%
Ha nem vonzódsz hozzá, nem kell vele lenni.
2021. márc. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%

Igazából mindegy, mit varrat magára. Igazából az is mindegy, neked tetszik-e vagy sem a tetoválása (az utóbbihoz hozzászoksz, vagy szétmentek, ugye). Ami nem mindegy, a tetoválás oka és célja:

"nem is szimpatizál a sátánizmussal,csak "menőnek" tartja az ilyen képeket" Hány éves a párod? 12? 14? Abban az életkorban volt az ún. menőség egy döntést befolyásoló tényező. Ez a tetkódolog csak azt jelzi, hogy a párod retardált.

2021. márc. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
74%
Valójában elég sok dologban "menőség" alapján döntünk. Csak a felnőtt ember racionalizálni próbálja azt, hogy a többi felnőtt nehogy kinevesse.
2021. márc. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#9 Nem okoz nekünk semmiféle súrlódást az,hogy ő nem hívő,én meg igen,elfogadjuk egymás nézeteit.


Egyébként köszönöm a válaszokat!A párom amúgy minden más téren érett,józan és jó ízlésű ember,ezért nem bírom felfogni,hogy a tetkók terén miért viselkedik úgy,mint egy lázadó kiskamasz.Talán mert az egész baráti köre ilyen,rockerek,zenészek,"művészek" (félreértés elkerülése végett:nem nézem le ezeket az embereket,magam is a rock zenét szeretem)...Remélem,majd benő a feje lágya.

2021. márc. 23. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!