Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet megérteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet megérteni hogy még nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

Ő szeretne de én mondtam ha nem tud várni akkor nem állok az útjába, meg fogom érteni.


Szinte minden nap a gyerek a téma, de más fontos dolog van amiért nem lenne most jó pl most kezd el vállalkozni az én életemben is vannak gondok magammal amit meg kell oldanom.


Ő erről tud de nem érti??- nincs szex, ha szexelni akár mindig gyere csináljunk babát, úgyse fogok mert nincs itthon óvszer ( egyéb okok miatt) és ő abbahagyta a tabit.


2021. márc. 25. 08:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok? Mert nem mindegy. Teszem azt 30on felül 5-10 éves kapcsolatban nem csoda, ha kezdi unni a hitegetést.
2021. márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Én eddig sem hitegettem. Elmondtam neki h nem tudom mikor és hogy még miért nem. Elmondtam érthetően ..most is neki
2021. márc. 25. 11:32
 13/17 anonim ***** válasza:
86%

Ha jól értem, arról van szó, hogy te pillanatnyilag nem akarsz gyereket, nem egyáltalán soha. Egy jól működő kapcsolatban ezt meg kell tudni beszélni a feleknek. az infóink alapján te ezt többször elmondtad a barátnődnek, én a helyedben még egyszer utoljára nagyon nyomatékosan elmagyaráznám neki és megkérném, hogy döntse el, hogy ennek tudatában maradni akar-e. A másik oldalról neked is nyíltan el kéne mondanod, hogy ha most nem is, de a jövőre nézve mik a terveid a témában, a barátnőd is megérdemli, hogy tisztán lássa a kilátásokat.

Kérd meg, hogy ha ennek tudatában folytatni szeretné a kapcsolatot, akkor legyen szíves onnantól leakadni a témáról, mert senki nem akarja azt hallgatni, hogy "gyere, csináljunk babát", ha már ezerszer kifejezte, hogy nem akar - nem véletlen, hogy a szexuális életetek is megsínyli a konfliktust. Ami a védekezést illeti, ha meg szeretnétek menteni a kapcsolatot, szerintem mindketten elég felnőttek vagytok ahhoz, hogy utánanézzetek a többi lehetséges védekezési módszernek és közösen kialakítsátok a stratégiát.

2021. márc. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, sok nő 28 éves korára úgy érzi, hogy kezd fogyni az ideje a gyerekvállalásra, különösen, ha több gyereket szeretne. Ebben nincs univerzális igazság, én személy szerint semmi szín alatt nem szültem volna 30 alatt, amiért utólag is áldom az eszem. A barátnőd nyilván máshogy érzi ezt, mint a mellékelt ábra mutatja. Szerintem megérdemli, hogy valamihez tudjátok kötni a tervezést, akár időponthoz, akár célhoz. Te tudod, mit kell megoldanod addig magadban, neki pedig tudnia kéne, hogy legfeljebb mennyi várakozás fér még neki bele. Egyeztessétek az elképzeléseket felnőttek módjára, te tudj neki konkrétabban mondani annál, hogy "most nem", ő pedig ne nyaggasson ezzel pillanatnyilag.
2021. márc. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
86%
Mindkettőtöket megértem, de el kell engedjétek egymást. Te lehet nem ígérgetsz, de lehet még 5 év múlva is itt fogsz tartani. Kifogásokat gyártasz. Most ezért nem, majd azért nem. Ő viszont már szeretne gyereket, de azzal, hogy nem "ígérsz" semmit, pont, hogy rabolod az idejét. Ő meg annyira akar már gyereket, hogy a végèn direkt marad terhes. Senki nem lesz boldog ebben a helyzetben, mert mást akartok.
2021. márc. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem itt mindkettőtökkel van valamennyi baj. A barátnőddel/feleségeddel több, hiszen ő olyasmit akar rád erőltetni, amit nem akarsz. Nem tart téged tiszteletben, miközben kikészít a gyerektéma erőltetésével.


Veled viszont az a probléma, hogy még te magad sem tudod, hogy mikor szeretnél, vagy egyáltalán szeretnél-e gyereket. Nem tudod neki megmondani sem azt, hogy bocs drágám, én a tudatos gyerekmentesség mellett döntöttem, de azt sem, hogy akkor szeretnél gyereket pl., amikor lecsitult a járvány. Magaddal szemben nem baj, hogy bizonytalan vagy, és amíg nem tudod azt mondani, hogy szívből szeretnél gyereket, addig ne is vállalj. Ez a helyes döntés, ezt jól csináltad eddig is. Neki viszont fogy az ideje. Ő nő, és minél később vállal gyereket, annál több komplikáció léphet fel a terhesség és a szülés után. Ráadásul ő már nagyon szeretne anyuka lenni.


Ezen az segíthetne, ha TE meghoznál egy döntést, és nem csak hárítanál, halogatnál. Hiszen így benne van az is a pakliban, hogy 5-6 év múlva sem fogod még úgy érezni, hogy gyereket szeretnél, és akkor ő lesz 33-34 éves. Akkor pedig úgy fogja érezni, hogy mindig csak hitegetted, hiába voltál te magad is bizonytalan.

2021. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
osztán milyen egyéb okok miatt nincs otthon gumi? :D
2021. máj. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!