Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nők kezdeményezhetnének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők kezdeményezhetnének a társadalmunkban, tartósabbak lehetnének a házasságok?

Figyelt kérdés
Társadalmunkban érvényben lévő és elvárt szokás, hagyomány szerint a férfinak kell kezdeményeznie. Ezáltal általában a bátor, erőszakosabb, rámenős, kockázatvállalóbb, bevállalós pasik kerülnek helyzetbe. Ezen tulajdonságaik azonban a párkapcsolatban vagy a házasságban is kiütköznek, családon belüli erőszakkal, kibeszéletlen problémákkal megterhelve, és destabilizálva azt. Ha a nők kezdeményezhetnének a férfiak helyett a párkapcsolat kialakításakor, vajon változhatna, javulhatna mindez, illetve főként a válási statisztikák?

2021. jún. 6. 05:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Te aztán jól bekombináltad a dolgokat... :D
2021. jún. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A nők is kezdeményezhetnek, kedves Edit.
2021. jún. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ideje lenne lapozni egyet, asszonyom. A 21. században már simán kezdeményeznek a nők pl.: Én. Szóval nem változik semmi.

Szívesen.

2021. jún. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kezdemenyeztek már nők. Nincs ez kőbe vésve, hogy csak a férfi kezdeményezhet.
2021. jún. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen a kérdésed, mert kezdeményezhet a nő, és szoktak is. Még ha konkrétan nem is ők szólítanak le, de flörttel mér jelzik ők is a tetszésüket, és az is egy kezdeményezési forma. Tehát ha férfiként kezdeményezel, akkor nem random mész oda, hanem előbb visszajelzést keresel, hogy észrevett-e. Vagy éppen a nő már bámul téged, és elkapod a tekintetét... akkor a nő már rég kezdeményezett.
2021. jún. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy csináljak ahogy az 5os irja. Bár már nekem volt olyan aki direktbe megmondta egy rövid beszélgetés során, hogy tetszek neki.
2021. jún. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egyik incel kamu profilja, biztos vagyok benne. Azé, aki mindig 200 sort ír le, és kb senki nem érti, mit akar mondani.

Már múltkor is ezen agyaltam, de most már biztos vagyok benne. Hisz ő maga mondta, hogy van másik profilja, ahol a nő szempontjából tesz fel kérdést. És az alapkérdés, a hét eleje felé is fel volt már téve, csak máshogy megfogalmazva. Szóval ne etessétek a trollt. 😊

2021. jún. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehát kezdeményezhetnek a nők is. Kérdés csak az, hogy nők kinél kezdeményeznek? Mert nem biztos, hogy a csendes, visszahúzódó anyuci pici fiát fogjuk felszedni, akit észre se vettünk, hogy ott ül a sarokban. Szóval már csak emiatt is hülyeség a felvetésed. Ha többen kezdeményeznének nők, akkor is kb ugyanazok a férfiak lennének kapcsolatban, mint most.


Amúgy a férjem én "szedtem fel", és egyelőre elég tartósnak bizonyul a kapcsolatunk, de nem hiszem, hogy amiatt, mert én tettem meg a kezdő lépéseket.

2021. jún. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Visszakérdezek, kérdező. Nem érzed magad furán, amikor férfi létedre női profil mögé bújva teszel fel provokatív kérdéseket? Mindezt heti ezerszer. "Ferences Edit", behalok. :D
2021. jún. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8%

Amiket felsoroltál negatív férfitulajdonságokat, pont az olyan típusú férfiaknál kezdeményeznek a nők és az olyanokért hajlamosak egymást is megtépni.


A házasságra és komoly kapcsolatra alkalmas béta típusnál pedig maximum az aranyásók kezdeményeznek ha kellő egzisztenciát épített fel az illető.


Mindig oda lyukadunk ki, hogy a férfiasnak mondott tulajdonságokat keresik a nők, az meg nem igazán kedvez a komoly kapcsolatnak. Illetve a gyerekvállalás vágyáért megalkusznak, de ott meg az egzisztenciát és/vagy a szolgálatkészséget teszik meg legfontosabb szempontoknak.

2021. jún. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!