Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vonzódom a barátomhoz, erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódom a barátomhoz, erős kapocs is van köztünk, nem bír egyikünk se tovább lépni, elengedni a másikat, én még se bírom elviselni, mi ez akkor?

Figyelt kérdés
Szakitottunk mar parszor, mindig egymas mellett kotottunk ki. Nem egy tokeletes ember, en se mondjuk, nyilvan. Viszont az elso par hetben minden tokeletes, imadom, aztan elkezd sok lenni, mar az is idegesit ha latom hogy ir valamit, idegesit a humora, ahogy a dolgokhoz all… nem akarok vele egyutt lenni, de tudom hogyha szakitunk ugyis megint itt fogunk kikotni… miert nem birom elviseni egy ido utan? Szerelmesnek sem erzem magam, de nem birom elengedni. Nem szeretem azokat a kotottsegeket se amivel a parkapcsolat jar(foleg a mienk), de megis mindig ez a vege a dolgoknak… szakitunk, elteik par honap, masokkal kavarunk, stb, es megint egyutt.,,

2021. jún. 12. 19:29
 1/6 anonim válasza:
100%
Hagyd elmenni végleg és add meg az esélyt neki, hogy találjon maga mellé valakit akk szerelmes is mesz belé. Ez az egész csak azert van benned mert tudod, hogy mindig visszamegy hozzád... Ne játssz vele.
2021. jún. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus?...mert ez így eléggé abnormális
2021. jún. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem jatszok vele. Nem csak en vagyok a rossz ember a szituacioban.
2021. jún. 12. 19:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont összevalók vagytok, 2 abnormális.
2021. jún. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miert gondolom mindig hogy nem rosszindulatu emberek vannak gyakorin….. hihetetlen hogy valakiben segito szandek semmi, csak a masikba tud beleallni. Remelem jobb lett a napod ettol most.
2021. jún. 12. 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lenne a célravezető, ha hagynátok egymást! Ennek semmi értelme nincsen. Sajnos a nárcisztikusak és kapcsolatfüggők világát éljük, de most őszintén, ha nem élvezed a vele együtt töltött időt, akkor minek mész hozzá vissza? Magadtól és tőle is időt pazarolsz, ehelyett építhetnétek önmagatokat, esetleg találhatnátok mindketten egy normális párt. Nem téged hibáztatlak, ne érts félre, de valaki legyen okosabb kettőtök közül. Nem vagy boldog ebben a szituációban, változtass rajta!

Ahol már többször sem működött a dolog, ott jó nem sülhet ki...

2021. jún. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!