Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kihallgattam a barátom beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihallgattam a barátom beszélgetését a családjával, és teljesen összetörtem. Leírom lenn, mint hallottam. Miért jó az, ha valaki bunkó és harsány? Miért rossz az, ha valaki csendes és kedves?

Figyelt kérdés
Én egy csendes, visszahúzódó lány vagyok. És egyszer, mikor átmentük 2 éjszakára a barátom családjához, elmentem aludni, és mikor felébredtem, a barátom nem volt ágyban. Kimentem, hogy pisiljek, és hogy megnézzem, mit csinál. És akkor észleltem, hogy a konyhában van, és ott volt az anyja, az apja, és a 2 testvére is, és én voltam a téma. Összefoglalva arról beszéltek, hogy miért vagyok ilyen csendes és visszahúzódó, de olyan csúnyán fogalmaztak. Ilyeneket mondtak: meg se szólal, mindig csak kussol, mindenre bólogat, nincs véleménye, bólogatós kutya, szobanövény. Nagyon, nagyon fájt. Sírva hallgattam, összeszorult szívvel. De a legrosszabb még csak ez után jött. Felemlegették azt a női nevet, amit sose akarnék hallani, a barátom exét. Hogy ő ugyan néha túl nagy szájú volt, néha túl harsány volt, sőt, néha konfliktusba keveredett a barátom unokatesóival, de neki legalább volt véleménye, volt egyénisége, nem volt unalmas, színes volt, nem bólogatott mindenre, nem csak csöndben ült a sarokban. Nem bírtam tovább hallgatni, visszamentem a szobába, és csak sírtam. A barátom másfél óra múlva feküdt vissza mellém, azt hitte alszom. Másnap eljöttem, egy kitalált indokkal, hogy anyám hívott feltétlen haza kell mennem, azóta itthon vagyok. Úgy érzem, ez a kapcsolatunk vége. Hogy lehetne ezt folytatni? Pedig szeretem. Amúgy a barátom kicsit próbált megvédeni a családtagjai előtt, de nem igazán... Volt amire ő is mondta, hogy igaz. Meg hogy tényleg megszólalhatnék néha. De ez nem igaz, és ha kettesben vagyunk, akkor szoktam beszélgetni vele. Amúgy elmondtam pár bizalmas embernek, mi történt, és mind azt mondta, hogy miért nem rontottam be a konyhába, hogy kapják be? És belegondolva, lehet ezt kellett volna tennem, és az a legdurvább, hogy ezt tettem volna, nem is utálnának annyira, hisz végre én is nagyszájú lennék...
2021. aug. 6. 19:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon bunkó a család, ha náluk vagy, akkor is pofáznak
2021. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
16%
10. Mi van? Te még sosem beszéltél úgy valakiről, hogy az illető nem volt ott? :D
2021. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
41%

A parod nem allt ki melletted. Nem tisztel. Mondjul nehez ugy barkit is tisztelni, hogy az illeto magat sem tartja sokra es egy ilyen utan elkullog.

Beszelj meg egy randit, ott boritsd ra a szaros vodrot, elviharzol, annyiban hagyva h eleged van Veled igy senki sem viselkedhet. A szakitas szot keruld.

Ha nem kapar napokig, h visszakapjon akkor ird le magadban a kapcsolatot es lepj tovabb mert neki még ennyit sem ersz meg.

2021. aug. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!