Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha komoly kapcsolatban vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha komoly kapcsolatban vagyok valakivel, mi lehet az, amit elvárhatok?

Figyelt kérdés

Úgy értem, mi az aminek alap dolognak kellene lennie? Ha mindketten tisztáztuk már, hogy csak egymással akarunk lenni, közösen tervezgetjük a jövőt - házasság, gyerekek, közös ház.

Mi az amit egyértelműen elvárhatok? (Pl. az, hogy nem üt meg? Kevesen beszélik meg az elején, hogy ugye nem ütsz meg, ha mérges leszel valami miatt? Ennek ellenére mégis válóok lehet, hiszen azt vártuk volna el a másiktól, hogy ilyet nem tesz, főleg ha szeret).

Tudtok mondani dolgokat? Vagy úgy megy, hogy semmit sem várhatok el, feltétel nélkül szeretem, és ha valami sok - vagy kevés, vagy nincs meg - vagy van, akkor szakítok.



2021. aug. 10. 14:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
szakítok*
2021. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Semmit.

Ha az igények közel hasonlóak, akkor mint előttem is írták, összecsiszolódás és működhet.

Ha nem felel meg az elvárásoknak, akkor viszlát, lesz majd más.

2021. aug. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
14%
A napi szintű szopás szerintem elvárható a nőtől.
2021. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

"Pl. az, hogy nem üt meg? "


Ez soha fe sem merült bennem. ha ezt már kérdezned kell, akkor jobb, ha most szakítasz.

2021. aug. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%
Az általános normális dolgok elvárhatóak szerintem mindenképp, a többi idővel kialakul, vagy le kell ülni megbeszélni kinek mi fér bele és mi nem.
2021. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

De éppen ez az! Mik azok a dolgok? Senki nem mer konkrétat írni?

Leírok párat.

Fél éve tartó komoly kapcsolat, megbeszéltük, hogy milyen a közös jövőképünk, mindennapos a szeretlek szó, megbeszéltük, hogy monogám, érzelmes emberek vagyunk, és hogy "együtt mindent meg tudunk oldani".

Szerintem alap/elvárható (ahogy nevezni szeretnéd)

- a szeretet kimutatása, ha tényleg olyan nagyon bizonygatod szóban

- őszinteség, vagyis inkább, hogy nem hazudok a másiknak (pl. persze, magam miatt szeretném letenni a cigit, nem azért, mert téged zavar)

- törődöm a másikkal, érdekel a lelki világa, nem csak az számít, hogy nekem vannak problémáim, a másiknak nem lehet, vagy az enyém mindig fontosabb

- megfelelő kommunikáció, nem ez a Mi a baj? - Semmi. És fal felé fordulás, majd szóba se állás


Szerintem ezek ilyenkor alapvető, elvárható dolgok.

2021. aug. 10. 16:14
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Elvárható, de ha nem ilyen? Tehát sztem normális, hogy elvárod a kommunikációt, de ha a másik béna ebben és inkább durcizik, akkor jobb, ha cserélsz.


Tehát az elvárásoknak úgy van értelme, hogy alapból ez alapján kezdek el párt keresni, nem pedig találok egy akárkit, és itt vannak az elvárásaim.

2021. aug. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
#16: De ilyesmit nem szoktak konrétan lefektetni, mint valami szerződést. Látod, ismered milyen a párod. ha nem olyan, mint szeretnéd, akkor leet tovább lépni. Az meg, hogy mi lesz a jövőben, senki nem tudja és semmi ilyen előre megbeszélés nem garantálja.
2021. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát én amondó vagyok hogy persze a 2 felen múlik, megegyezés kérdése, de azt hogy ne üssön meg és hasonlók NEHOGYMÁR MEG KELLJEN BESZÉLNI!


Komolyan egy nyugati tarsadalomban ez lenne a normális?? Meg úgy amúgy is....


Igenis vannak alap dolgok akik 2 normális, intelligens embernél adottnak kéne hogy legyen.



Ennyi erővel akkor ragd a szájába hogy mittudomén "ne kakilj az ágyba szandékosan" (elborult példa).


Elég gáz ha ilyesmit tisztazni kell ha összevesztek ne verjen meg:D

2021. aug. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Kérdező 1,2 es válaszoló!


Régen sokat netes társkeresőztem, belátom butaság volt, de arra jó,hogy ezer és ezer lány vagy nőisorsot ismerjek meg. Amikor a partnerrel kapcsolatos elvárások jöttek fel témaként, a "ne üssön meg"

válasz azért eleinte szokatlan volt,aztán rájöttem más kúlturkör vagyunk.

2021. aug. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!