Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha komoly kapcsolatban vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha komoly kapcsolatban vagyok valakivel, mi lehet az, amit elvárhatok?

Figyelt kérdés

Úgy értem, mi az aminek alap dolognak kellene lennie? Ha mindketten tisztáztuk már, hogy csak egymással akarunk lenni, közösen tervezgetjük a jövőt - házasság, gyerekek, közös ház.

Mi az amit egyértelműen elvárhatok? (Pl. az, hogy nem üt meg? Kevesen beszélik meg az elején, hogy ugye nem ütsz meg, ha mérges leszel valami miatt? Ennek ellenére mégis válóok lehet, hiszen azt vártuk volna el a másiktól, hogy ilyet nem tesz, főleg ha szeret).

Tudtok mondani dolgokat? Vagy úgy megy, hogy semmit sem várhatok el, feltétel nélkül szeretem, és ha valami sok - vagy kevés, vagy nincs meg - vagy van, akkor szakítok.



2021. aug. 10. 14:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Van egy érdekes dolog egy komoly kapcsolatban tisztázni kell kinek mi az intim/magán szféra határa. Nálam pl működött a tudom a jelszavait dolog,sok pár ezt már túlzásnak tartja.

A szülőkhöz járás is ilyen, pl nálunk mindkét nyugdíjas de gazdálkodó nagyszülőmnél illett járni családostól besegíteni, sok párnál a saját szüleihez jár egyedűl jellemzően mind a két fél.

Ja legfontosabb a végére a gyerek kérdés.

2021. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Vannak alapvető dolgok amikben megegyeztek.Nyilvan ezért vagytok együtt.

Nomost ezenkívül vannak a mellékes dolgok,amik majd jönnek.Olyan nincs,hogy leültök egymással szembe és egy listát toltok a másik orra alá,hogy azt írja alá,mer irgum burgum lesz!

Ez hülyeség.

Valamint az is hülyeség hogy minden xarból kérdést csinálsz és szakítasz(hacsak nem tinilány vagy,mert akkor egy mozibamenetel is lehet szakítóok).Ilyen alapon a büdős életben senki se tudna tartós hosszútávú kapcsolatot létesíteni.

Kompromisszumok sora kell hozzá,mert nem vagyunk egyformák.

2021. aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Talán azt is hogy kapcsolat vagy karrier. Diplomásoknál jellemzőbb, hogy egy cég pl.Audi Bosch....az ügyes mérnököket dobálja a világban. Komoly kapcsolat/házasság és a távkapcsolatként szerintem nem ideállis.
2021. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!