Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet bocsátani őszíntén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet bocsátani őszíntén és újraépíteni a bizalmat?

Figyelt kérdés

Picit hosszú lesz

ősz elején ismerkedtünk meg online éjjel nappal videóchat és társai

decemberben találkoztunk elölször egy hetet töltöttünk együtt

700 kmre lakik

belementünk a távkapcsolatba

elég gyorsan történt minden éjjel nappal hívás videó stb

Meg is beszéltük hogy ősszel össze költözünk

a vírus miatt 6 hónapig nem tudtunk találkozni

nyár elején mentem ki pár hétre majd rá egy hónpra együtt tudtunk lenni 3 hetet

minden szép és jó volt teljesen őszintének éreztem mindent

komolyan terveztünk komolynak és viszonzottnak éreztem az érzelmeket a sok kommunikációt mindent

nyílván nem egyszerű így indítani


Majd kiderült h egy másik nő akivel egyszer volt egy alkalmi szex még előttem havi szinten ráírt egyszer kétszer átlagos témákbakimerülve de a nő mindig is futott utána ezzel nem is lett volna gond

ám május elején amikor már 5 hónapja együtt voltunk és írta mennyire szeret stb stb a csaj küldött neki néhány intim képet és h mennyire hiányzik neki amit nem kezelt korrekt módón sőt picit adta alá a lovat majd többet nem írt neki vissza elmondása szerint bűntudat stb nem merte elmondni mit csinált félt h kiakadok és tudja mekkora hivát követett el és júniusban írt rá utána újra h találkozzanak majd akkor koptatta le de nem vállalta fel akkor sem hanem úgy fogalmazott hogy alakul valakivel és vele lesz otthon...


Szörnyen átverve érzem magam mintha hazugság lett volna az egész és ha valaki tisztel és szeret valakit akkor nem képes ezt tenni a másikkal de közben meg szeretem és látom mennyire kikészült ő is és most jött rá mit veszítene és velem akarja tervezni a jövőt és hogy adjak esélyt bizonytani és a bizalmam vissza szerezni

de nem tudom képes vagyok e újra bízni benne és úgy tekinteni rá mint előtte


nyílván rengeteket beszéltünk mindenről és mennyire másak a körülmények mint egy normális kapcsolat kezdetén de rettentesen őrlödöm és szenvedek miatta



2021. aug. 18. 19:12
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
bocs a hibákért csak remegek és nehéz összefoglalni
2021. aug. 18. 19:14
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ettől remegsz, mi lesz később? :D
2021. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Akkor most vele szexkapcsiban van, es veled tervez?

Az szép.


A harmadikat meg majd elveszi. A negyediknek gyereket csinal. Az 5.lesz a szeretője es a 6. borit mindent és kitálal.

Ez jo lesz :D

2021. aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én lezárnám a további ismerkedést.Összeköltözni korai, ekkora távolságból pedig igazán meg se tudjátok ismerni egymást. És ami a lényeg: ha már az elején megcsal, a későbbiek folyamán is megteszi. Én biztos nem bíznék Benne a helyedben bármit mond.
2021. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem jók ezek a hosszú távkapcsolatok. Ezer helyen vérzik, nagyon sok hiány, lemondás van benne, sokszor a semmire, a bizonytalanra.

Több benne a szenvedés, mint az öröm.

2021. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Minek? 700km, ő meg simán csajozik. Hidd el, akkor nem volt szemernyi bűntudata sem. Eleve nem kellett volna belemenni, soha nem lesz valódi kapcsolat.
2021. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék benne újra megbízni.Te döntésed mi lesz, de azzal a következményeket is vállalnod kell.
2021. aug. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jaj ajajajaj... engedd el. :D
2021. aug. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ugyanez. A barátom online flörtölt vmi ribivel, 2 évvel fiatalabb nála, ráadásul évek óta, kapcsolat alatt is futott utána a csaj. Ismerik egymást személyesen is egyébként. Kikészültem, amikor megtudtam, bár mi már évek óta együtt vagyunk és nem távkapcsolat. megbocsátottam neki, teper rendesen, de azért bennem van, hogy újra titkolózik majd...szerintem engedd el, nekem is azt mondták, hogy hagyjam a francba, ekkora távolság meg bizalmatlanság mellett meg főleg.
2021. aug. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

Odáig olvastam hogy 700 km re lakik.

Ebből semmi se lesz.

2021. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!