Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás/eljegyzés felbontása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás/eljegyzés felbontása után miért telefonált a barátomnak?

Figyelt kérdés
7 év után megkértem a barátnőm kezét (egyszer már szakítottunk előtte), majd fél évvel később azt mondta, hogy mégsem tud nekem 100 %-ban igent mondani. El akar költözni otthonról, ki akarja próbálni magát egyedül. Aznap hajnalban halt meg hosszú betegség után a nagynénje, de érzésem szerint tudott "tisztán" gondolkozni kettőnkkel kapcsolatban. A "végszót" még nem mondta ki, majd a napokban fogja, de addig is arra kért, hogy ne keressem, ne írjak, ne hívjam, ne küldjek neki virágot, stb. Négy nap után felhívta a legjobb barátomat, hogy voltam-e a szülinapi bulijában, és hogy éreztem magam... Nem értem! miért hívta fel?
2010. aug. 30. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
talán mert kiváncsi arra, h amíg külön vagytok eljársz-e szorakozni.
2010. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elsővel egyre gondoltunk. Plusz még ott van az is, hogy mennyre látszik meg rajtad azaz a viselkedéseden, hogy most külön vagytok. Ez egy félig- meddig próba tétel is lehet. 7 év azért nem kis idő, hogy így elkezdjen csak úgy ilyen dologgal szórakozni. Adj neki egy kis időt és aztán ülj le vele és beszéljétek át ezt a szakítási dolgot.
2010. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mit tudok tenni? írt egy nagyon tárgyilagos levelet, hogy ekkor meg ekkor találkozzunk. Én nagyon szeretem, és tudom, hogy ő is, egyszerűen csak elbénáztam a dolgokat. Nagyon nagyon határozottnak tűnik. Ti mit csinálnátok?
2010. aug. 31. 09:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Beszeljetek meg. Es dontsetek, mert ha tenyleg nem mukodik jobb ha vegleg bucsut intetek egymasnak :(

Remelem sikerul... en is ilyen helyzetbe vagyok fel labbal ..

2011. jan. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!