Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakran alszol együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran alszol együtt a pároddal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szituáció: mindketten egyetemisták Budapesten, a fiú kollégista, a lány pedig albérletben lakik 2 másik lánnyal, de a külön szoba éjszakára biztosított. Amúgy mindketten messzi városokban laknak (Pesttől is messze és egymástól is). A tavalyi tanév végén jöttek össze, nyáron túl sokat nem tudtak együtt tölteni, de azért megoldották egyszer egyiküknél, másszor másikuknál.


Most itt van újra a tanév, mindketten Pesten lesznek minden hétköznap. A fiú nagyon be van indulva, hogy most aztán annyit lesznek együtt, és annyiszor alszanak együtt, ahányszor csak akarnak. A lány is örül, hogy sokat találkozhatnak, de ő azért nem szeretne minden éjszakát együtt tölteni....


Azokat a párokat kérdezem, akik megtehetik (= egy városban élnek, van hely ahova mehetnek), ti egy héten hány éjszakát töltötök együtt? Azt is számolva, ha nincs szex, csak együtt alszotok.


2010. szept. 1. 10:31
 1/8 anonim válasza:

Általában az 1 a minimum, mert sajnos állandó éjszakás. :(

Persze vannak kivételek.

Ha nem akarod megbántani, mondd neki, hogy úgy beszéltétek meg a lakótársakkal, hogy hetente X nap a max mindenkinek, a többi tanulós / csajos este... stb... persze beszéldd meg a csajokkal is!

2010. szept. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szakítottunk csajommal mert szerinte nemnormális vagyok hogy vele szeretek aludni. szerinte heti 3 találkozás maximum bőven elég.

és én vagyok nemnormális? hmm

2010. szept. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak péntek-szombaton . Többi nap első sorban a munkánk miatt nem tudunk (illetve tudnánk , de nagyon macerás lenne) együtt aludni .

De egyébként szinte minden este találkozunk , mert szerencsére csak néhány km -re lakunk egymástól

24/f

2010. szept. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Réti bubuzér ***** válasza:
Óhe, hát majd alszotok együtt, ha megházasodtatok... akkor kötelező. De addig minek, ha nincs más eksön? 34F(nős)
2010. szept. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mi szinte mindennap együtt alszunk, egy városba lakunk, suliba járunk és egyszer ő alszik itt egyszer én náluk. Nem is szeretek már egyedül aludni.

2 éve vagyunk együtt

2010. szept. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mi külön városból valóak vagyunk,de mindketten Pestre járunk dolgozni/suli, mi 1 hónap járás után összeköltöztünk, nem minden nap van szex,de együtt alszunk minden nap.
2010. szept. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy héten 6-7 éjszakát!
2010. szept. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát én 19éves múltam,a barátom 17 múlt...tanulunk,így hétköznap nem alszunk együtt,hétvégén meg 1napot...nyáron mondjuk volt heti 2-3 is,de azért csak fiatalok vagyunk még.
2010. szept. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!