Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom 11 éves kisfia gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 11 éves kisfia gyakran szúr nekem összehasonlítást velem és az apjával kapcsolatosan. Kezdek elbizonytalanodni a kapcsolatunkat illetően. Jól érzem, vagy csak bebeszélem magamba a hülyeségeket? (hosszú)

Figyelt kérdés

Párommal két éve vagyunk együtt, szeretjük egymást, legalábbis én őt nagyon szeretem és nem is tudnám nélküle elképzelni az életem.

Van egy 11 éves kisfia az előző kapcsolatából, akit szintén nagyon szeretek, úgy tekintek rá, mintha a saját fiam lenne. Sok időt töltünk együtt hármasban, viszont még nem költöztünk össze. A párom az anyukájával lakik, én meg egyedül egy másfél szobás lakásban.

Szóval a kisfiú mostanában egyre gyakrabban kér számon rajtam olyanokat, amik nekem nincsenek, vagy legalábbis nem olyan nívóban, mint amilyen tényezőkkel, körülményekkel az édesapja rendelkezik. Az apjának hatalmas terepjárója van és mondhatni szinte fényűző körülmények között élnek az új családjával.

Nekem egy kis autóm van, mert itt a megyeszékhelyen jó vele közlekedni, keveset fogyaszt, elférünk benne, tök jó vele parkolni is, szeretem :D Másfél szobás lakásban élek, itt sajnos korlátozottak a lehetőségek. Úgy vettem észre a fiún, hogy nem szeret nálam lenni, pedig tisztán tartom a lakást, mindig van minden, amit enni szeretne, ilyenek.

Ma a számítógépemre tett egy megjegyzést, hogy ez lassú és apáé sokkal gyorsabb, meg ott van PS4 is. Nem vagyok konzolos, nem szeretem, nekem bőven elég az alap programokra a kis régi gépem.

De több paraméter is aggaszt az utóbbi időben, amire eddig fel se figyeltem. Amikor a páromat a gyerek miatt felhívja az ex pasija, a Halott Pénz Amikor feladnád c. száma csendül fel. Eddig nem is foglalkoztam vele, de meghallgattam a teljes dalszöveget ma este és teljesen összetörtem.........

Meg amikor meghozza a gyereket a volt párja, akkor olyan szépen, kedvesen beszél vele.

Kezdek elbizonytalanodni, h én csak egy silány pótlék vagyok a párom életében...... Úgy érzem szeret, de szerintem ő még mindig a volt párjába szerelmes...... Nemhiába szúr oda nekem a kisfiú néha olyanokat, h hirtelen köpni nyelni se tudok.

Jók a megérzéseim?? Mit gondoltok??



2021. okt. 10. 23:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
Ez történik akkor , mikor jóval tehetősebb férfival áll össze egy nő mint saját maga.. Most sajnáljunk mert gazdag elvált férfinak a párja vagy és egy elkényeztetett kis csitri sírását kell hallgatnod ?
2021. okt. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
63%

Aki jól ismeri a gyerekeket, tudja, egy bármilyen neveltetésű gyerek túl őszinte, azonnal mondja, amit gondol.

Később ez megszűnik, akkor meg úgy kell előcsalogatni belőle dolgokat.

Mondjuk ha anyuka ilyen életvitelhez szokott, lehet, olyan partnert is kellett volna találni.

Ez így senkinek nem lesz jó.

2021. okt. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, arról semmit nem í, hogy egy-egy ilyen beszólásnál a párod hogy viselkedik?


móricka fikázza a géped, a kéród, anyuka ezt hallja nyilván... és?

mit mond?

ha nem mondd semmit, akkor sztem szakíts vele.



én még az öreglányra is gyanakszom, most a nyakán él a csajod, unokád, lehet megereszt olyan mondatokat, minek váltál el józsitól, mikor jobb egzisztenciát nyújtott, mint te.

2021. okt. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
50%
jav. nem írtál
2021. okt. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
jav. unokája, nem unokád... sorry
2021. okt. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
vadászni, meg play station...Jézusom...
2021. okt. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Azért irom mert a helyzetem ugyanez.

Nagy vonalakban.Elváltam.Van két felnőtt gyermekem.A mostani páromnak egy 1 osztályos fia,akit az apuka láthatási időben elvisz.

Ha a kapcsolatotok erős,akkor bizony a párod melléd fog állni.

Azert is ez lenne a dolga,mert ettől függetlenül is a helyes ertékrendet a fiúnak meg kell tanulnia.Nem az a lényeg hogy apunkának mekkora autója van,hanem hogy milyen ember!

Nem az a fontos,hogy apunka mennyi a pénze,hanem hogy ki az,aki nap mint nap mellettünk van.Dolgozik és szeret minket.És számíthatunk rá,akkor is,amikor apu sehol nincs!!

Szval ne agonizálj ezen.A gyereket könnyű beetetni a külsőségekkel,de előbb utóbb tudni fogja,hogy te sokal többet jelentesz neki,mint amit most hisz rólad.

Ettől még van egy apja,és az is marad.


Ha viszont a párod erre semmit se reagal,akkor azert ezt meg kéne beszélni vele.Mert eleg fura a hozzáállása van a gyermekneveléshez,és hozzád is!

2021. okt. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
68%
5-ös, valóban egy példa vagy. Rossz példa!
2021. okt. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!