Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, nem itt kellene megoldá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, nem itt kellene megoldást keresni a párkapcsolati problémámra, de azért egy próbát megér, hátha. Teljesen tanácstalan vagyok. Már nem szeret? Vagy nem vagyok számára elég fontos? Többi lent

Figyelt kérdés

Barátommal fél éve vagyunk együtt. Más városban élünk, 40 km a távolság köztünk. Eleinte nem okozott gondot a távolság. De az utóbbi 2 hónapban, már csak heti 1x akar találkozni, akkor is csak 2-3 órára. Én szeretnék több időt vele tölteni, legalább hétvégén, de ő nem igazán szeretne utazni hétvégén is, azt meg nem engedi, hogy én menjek hozzá. Már kezdem azt hinni nem is szeret. Nem tudom mit tegyek, szakítsak vele?Vagy adjak neki még időt?


Köszönöm szépen a segítséget!


23/L


2021. dec. 18. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy nem akar minden hétvégén utazni meg egyszer-egyszer szívesen töltene nélküled is időt ilyenkor, de azért az nem jó jel, hogy heti 2-3 órát akar csak veled lenni. Ez kb annyira elég, hogy szexeltek egyet, kicsit még együtt vagytok és már megy is. Ha igazán szeretne és komolyan gondolná veled, akkor ennél azért többet akarna együtt időt tölteni és te is mehetnél hozzá. Ha neki fél év után ennyi elég belőled, nem hinném, hogy ez idővel javulna.
2021. dec. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Sztem te csak te hiszed azt, hogy együtt vagytok
2021. dec. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

40 km nem olyan nagy táv, hogy gondot okozzon, pláne fél év távlatában... A leírásból úgy tűnik, hogy kezd leépíteni.


33F

2021. dec. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg tőle kerek perec, hogy mit vár tőled és a kapcsolatotoktól.
2021. dec. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Talált egy lányt közelebb. Volt nekem is kapcsolatom 40-50km volt a távolság,autóval nem sok idő(kivève ha Pestről ki Pestre be kell jönni),de tömegközlekedéssel,két nagy település közt csak csak de van olyan falu ahová lehetetlen menni.
2021. dec. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat :)Én is erre gondoltam, azért nem engedi, hogy én menjek, mert van valakije.

Próbáltam már erről beszélni vele, hogy mit érez irántam, de mindig félreértés a vége, mert azt hiszi szakítani akarok vele.

2021. dec. 18. 16:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
hát őszintén szólva, ha ennyire nem akar téged látni, akkor akár szakíthatsz is vele
2021. dec. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem elég gerinces, hogy ő szakítson, kivárja míg magadtól lépsz le. Neki tök mindegy hogy meddig hagyod magad hülyének nézni.
2021. dec. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos h van más is a dologba
2021. dec. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

40 kilométer az semmi. Ha nem tesz érted erőfeszítéseket, akkor nem szeret téged.


Én majdnem fél éve vagyok/lennék a párommal, kb hétvégente 240 kilométert utaztam/utaznék érte, mert messze lakunk egymástól. Csak oda kb 4 óra alatt érek. És vissza is 4 óra.


Aztán egy hónapja kifordult magából, elhidegült tőlem, a barátnője egyre fontosabb neki, még nálam is fontosabb és valószínűleg szakítani akar velem. Pedig mindent megtettem érte, csak amikor konfliktusaink vannak, nem hajlandó megbeszélni a dolgokat hanem ellök magától. Régebben órákig beszéltünk, most heti pár percet se tudunk.


Régebben havonta két hétvégét vele voltam, aztán már egy hónapja állandóan lemondja a találkozásokat, még a hetekkel előre megbeszélt karácsonyi ottlétemet is lemondta.


Érdekes módon elhagyta a gyűrűt amit tőlem kapott, de a barátnőjétől kapott medálja megvan még.


Nem érzem magam biztonságban a kapcsolatomban, szeretetre van szükségem, olyan lányra, aki megbecsüli azt, hogy távolságokat teszek meg érte, meghallgatom, odafigyelek rá, kimutatom az érzelmeimet, törődöm vele és cserébe nem elhidegülést kapok, hanem valós őszinte érzelmeket. Olyan lányra van szükségem, aki úgy is szerelmes belém, hogy nem vagyok tökéletes, hanem meg tudjuk oldani a dolgokat.

2021. dec. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!