Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le lehet választani valakit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet választani valakit a mérgező szüleiről? És ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

Kerlek bántó dolgokat ne írjatok. Én is Tudom, hogy rossz a helyzet.


Nos a szülei lehúzzák az utolsó pénzt is róla ….mérgezőek szinte.

Ha volt plusz munkája és abból vett magának divatos ruhát akkor mindennek elhordták. Bűntudatot keltenek benne. Ő meg tiszteli őket meg csak az anyàmék azt mondja.

Pedig nem érdemlik meg a segítséget. A jogosítványt is így csinálta meg nem adtak neki semmit bele de most furikázratni jó magukat…..


2022. jan. 5. 11:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a gyereknek/párnak kéne megtanulnia nemet mondani. Ha nem megy, előbb-utóbb felejtős. Legalábbis nekem az lenne.
2022. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez az ő meccse sajnos. Van a Mérgező szülők című könyv, esetleg vedd meg neki, hátha belátja. De az is lehet, hogy rád lesz mérges emiatt.

Tedd egyértelművé számára, mondd el neki nyugodt hangon, hogy ez így neked nem jó, és ha egy hónap múlva is ez lesz a szitu, akkor te lelépsz. Döntse el, hogy ki kell jobban neki.

2022. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
12 Őt is zavarja, hiszen akkor nem panaszkodna nem mondaná el ezeket. Még azt se mondom ne segítse őket mert ha megteheti segítsen …. De amikor leszedik az utolsó pénzét is az kicsit túlzás!
2022. jan. 5. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!