Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen srácnak csak házi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen srácnak csak házi cseléd kell? Vagy tényleg az a legfontosabb egy nőben, hogy tudjon főzni és takarítani?

Figyelt kérdés

[link]


Ebben a videóban a srác elsőként azt említi meg a "mit szeretsz a legjobban a barátnődben?" kérdésre, hogy házias. Meg azt is mondja, hogy nagyon tetszett neki, hogy amikor átment hozzá, egyből nekiállt főzni. Egy másik videóban arról beszéltek, hogy ki miben tehetséges és a srác azt mondta, hogy a csaj a főzésben.


Oké, a házimunkát meg kell csinálni. Oké, jó az, ha nem halnak éhen. De komolyan, ezek a legnagyobb erények egy nőben? A csávó meg miért nem csinál semmit? Valami ilyesmit is említ a lány a videóban. Azért a mai világban, amikor mindkét fél dolgozik, szerintem mindkét félnek kéne tudni takarítani meg ebédet csinálni. Ha egy nő belemegy abba, hogy mindent ő csinál és kiszolgálja a férfit, úgy, hogy ő is dolgozik, az bizony vállalta a házi cseléd szerepet. (A lány is dolgozik, akkor is, ha sokaknak ez nem munka, szerintem napi 8 óráját simán felöleli)


2022. jan. 29. 07:16
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Hát ja, a klasszikus férfi női szerep akkor működik, ha a nő nem dolgozik :D Akkor persze, hogy mindent a nő csinál, kivéve a pénzkeresést.


Amúgy amikor a barátom először átjött hozzám és én csináltam az ebédet, akkor ő felajánlotta, hogy elmosogat. Esküszöm ezt sokkal jobban értékeltem, mint azt, amikor elmentünk egy programra és azt ő fizette. De lehet csak én vagyok ilyen űrlény.

2022. jan. 29. 08:52
 12/27 anonim ***** válasza:
14%

"Hát ja, a klasszikus férfi női szerep akkor működik, ha a nő nem dolgozik :D Akkor persze, hogy mindent a nő csinál, kivéve a pénzkeresést."


Még ez sem igaz. Rengeteg nő arra is panaszkodik, hogy ő otthon van, nem dolgozik, a férje pedig otthon nem segít be még a munkája mellett neki. Pont most van egy ilyen kérdés kitéve az Otthon -> Házimunka kategóriában, friss ma reggeli.


Ezeknek a kérdéseknek van amúgy bármi értelme? (Mármint ennek itt most.) Úgy is az összes női válaszolót felpontozzák, az összes férfi válaszolót meg lepontozzák, ha nem ért egyet 100%-ban a nőkkel.

2022. jan. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

12

Nő vagyok!!!

És nőkent mondom, h ultragaz, ha valaki nem.dolgozik, es ugy varja el h besegitsen a másik a házimumkaba

2022. jan. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Ja, az más persze, ha olyan felállás lenne nálunk, hogy én nem dolgozom, a párom igen és eltart, akkor én nem várnám el tőle, hogy házimunkázzon, csak annyit, hogy azért felesleges rendetlenséget ne csináljon, meg mondjuk ha a hűtőbe tettem az ételt, azért tudja betenni a mikróba :D de én őszintén nem akarnék ilyen felállásban lenni. De akinek így jó, az szerintem se várja el a másiktól, hogy ugyanannyira vegye ki a részét a háztartás vezetésben.
2022. jan. 29. 09:08
 15/27 anonim ***** válasza:
48%

Nézd, a külső változik, és legtöbb esetben nem előnyére.

De a nokedli csirkepöcivel...az mindig nokedli marad.

2022. jan. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
3%
Sztem eleve egy ferfinal alap h o akarja eltartani a csaladot. Innentol kezdve megerdemli a friss meleg etelt ha hazaer. Nem a rendelt sz@rokat. Az 50-50 brutalis hulyesegnek tartom, mintha azt akarnank jatszani h egyformak vagyunk. Hat nem es soha nem is leszunk. Akkor se ha ez szurja a szemet az ertelmisegi modern fiataloknak.
2022. jan. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
86%

Mivel srácról van szó a kérdésben, így nagyon nem értem. A kisfiú erről magyaráz a kisleánynak, miközben mindketten otthon laknak (vagy albérletben, kollégiumban). Hát én nem tudtam volna mire vélni húszéves koromban, ha a randipartnerem ilyen begyöpösödött hülyeségekkel jött volna az ő korában. Nem fordult elő, totál szürreális lett volna, és azonnali dobással járt volna.

Mondjuk később is intő jel arra, hogy az illető egy sörrel a tv előtt böffentgető here. Nekem red flag, lehet hogy másnak nem. Az hogy igényes vagyok az otthonomra alap. Ha valaki rákezdte volna valaha ismerkedésnél ezt a házias nő dolgot, azonnal megjelent volna a lelki szemeim előtt a hazatérő hím aki elé tálalni kell a gőzölgő vacsorát, mert ő a nagy férfiember. Menekülésre késztetne ez a szöveg.

2022. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

A videóban azt mondja a srác a mit szeret a legjobban a másikban kérdésre, hogy:


"Hogy házias vagy, jó társ vagy ...."


Ha te erre alapozva azt a követeztetést vontad le, vagy kérdésként az fogalmazódott meg benned, hogy


"Egy ilyen srácnak csak házi cseléd kell?


az szerintem elég meglepő, és vagy szándékosan átsiklottál a vessző utáni részen, vagy esetleg annyira nyomógomb neked az a bizonyos "a nő legyen házias" elvárás, vagy vágy egy férfi részéről, hogy azt egyszerűen már meg sem hallottad, hiába fontos.


Amúgy szerintem azt sem érdemes elfelejteni, hogy a sütés-főzés a nők egy részének nyűg, vagy legalábbis inkább "nem szeretem feladat", más meg kifejezetten szereti, szívesen csinálja, esetleg még azt is érzi, hogy kiéli benne a kreativitását, másrészt örül, hogy másnak is örömet szerez vele.


Nem néztem végig a videót, de amennyit láttam, hallottam, ez a lány egyértelműen az utóbbi típusnak tűnik, és szerintem ezzel sincsen baj, meg azzal sem, hogy ha ez egy fiúnak / férfinak a szemében pozitívum.


Nem ettől lesz valakiből egy kapcsolatban cseléd.

2022. jan. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

" Rengeteg nő arra is panaszkodik, hogy ő otthon van, nem dolgozik, a férje pedig otthon nem segít be még a munkája mellett neki."


Megkérdezhetem, hogy a saját ismeretségi körödben a nők kb. hány százalékára igaz, hogy nem dolgozik, de nem azért, mert átmenetileg egy vagy több, három év alatti kisgyerekkel van otthon gyesen vagy gyeden?

2022. jan. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
8%

"a hazatérő hím aki elé tálalni kell a gőzölgő vacsorát, mert ő a nagy férfiember."

Csak szolok, jobb helyeken ezt a mai napig igy illik😊van ami orokzold😉

2022. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!