Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Ha megtudnátok, hogy a baratotok tartja titkon a kapcsolatot egy növel, akivel mindent megbeszél, lelkizik, és akit sokkal régebbröl ismer mint titeket.
2022. febr. 28. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A titok része, ami problémás. Van oka, hogy nem mondta el neked?
2022. febr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem, egy idö után bevallotta. Es így ok?
2022. febr. 28. 17:36
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Meglepodnék mert

1. Nincs a paromnak lelki vigaszra szuksége(meg nem is kellenek erre nekik nők) mindent feldolgoz, ha mégse, akkor inkább iszik, meg drog, meg haverok

2. Nőkre max szex miatt van szuksége, egyébre nem. De érzelmi alapú, azaz olyannal szeret szexelni leginkább, akibe szerelmes is. Ezáltal is, de tudatosan is, monogám és hű típusú.

3. Betegesen féltekeny. Es az a téveszméje ha bárki mással foglalkozna a másik nemből, az miatt feljogosítva érezném magam arra hogy en is foglalkozhassak akkor a másik nemmel. Akár a hata mögött is. Ettol olyan szinten retteg hogy az is megesik hogy más ismerős nőnek mégcsak nem is köszön ha engem zavar a másik nő.


Azaz a fenti példát tekintve kb az egész összképem borulna a saját barátomról.

2022. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vágnám ki…..
2022. febr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, biztos nem! Egyszer már megjártam ilyennel, jajj csak baratok..titkolozni meg azért kellett, h ne sertodjek meg, aha... 🤣 sohatobbe
2022. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodnék rajta, hogy miért nem én vagyok az akivel ezeket megbeszéli, kis önismeret és megtalálod magadban a hibát.
2022. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egnagyobb hiba magadat hibáztatni:D
2022. febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyobb hiba nem észrevenni, hogy a saját párod nem bízik benned. Oka van.
2022. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13%

Ez nem bizalom kerdese. Vannak dolgok amiket en is haverral jobban át tudok beszélni mint a parommal mert más vagy érdekesebb meglátasai vannak vagy más szemszögből is látja stb.


Ettől még nem fog pl szexuálisan is izgatni egy másik. Es nem is a párom hibás.


Sőt nekem gyakorta adnak ferfiak tanácsot ferfiakhoz amiket a párom elsumákolna esetleg.


Exem pl állandoan féltekeny volt es ugy gondoltam biztos féltékenysége miatt állt neki a hátam mogott tarskeresozni. Egy masik férfi vilagosított fel hogy nincs ilyen hogy féltékenységbol tarskeresozik vki, aki szeret és féltékeny az körömszakadtával a saját párját, a kapcsolatot akarja, és menteni a menthetőt es nem kifele kacsintgatni.

Ezt olyan mondta aki agyba főbe csalja de még a szeretòjét is. Hogy hogyan is gondolkodnak a ferfiak.


Ha mindezt az exemmel akartam volna megbeszelni á ő nem is társkeresőzik. A szemembe hazudott folyton. Soha semmit be nem látott, be nem vallott, meg sem bánt.

Kaparja a kuszobot ugy hogy mai nap is másoknak kuldi a qrolike jait..de velem akar kibékulni.

2022. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9 es pont ilyen ahogy írod!
2022. febr. 28. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!