Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért változik egy férfi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változik egy férfi és lesz jó? Okokat keresek

Figyelt kérdés

Néha lekezel lenéz nem egyszer jutunk a szakítas szélére, mert elegem van.

Most meg tul kedves aranyos költekezős szerelemvallós.

Legutóbb is volt ilyen stádiuma néha már rémeket látok, hogy skizo lenne.

Amikor egy férfi teljesíti a nő elvárasait, változik, tudatosan viselkedik, tartja magát, azt milyen okokból teszik?


2022. máj. 10. 21:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Szerintem keress fel egy pszichológust, és ezt most nem bántásból írom.

Ha folyamatosan ilyen férfiakkal találkozol, akik ennyire tesznek rad (a mostani is tesz, ha rezeg a lec, maga miatt fel, nem miattad, neki nem az a baj, hogy téged elveszít, hanem amik veled együtt járnak, pl ha néha főzöl vagy mosol rá vagy van kivel dugni), az azért van, mert rosszul választasz. Érdekes, én ilyen férfit egyet sem ismertem és az ismeretségi körömben is minden férfi tesz a parjaert.

2022. máj. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
De más férfi is akkor tesz a nőért csak, ha az elvárasokat igenyeket támaszt, vagy kritizál és féltik a nőt, hogy lelép. Sokan még el is veszik a nőt ugy, hogy a nő követeli ki.
2022. máj. 12. 18:34
 23/24 anonim ***** válasza:
Vagy akkor tesznek ha megcsalták és bűntudatuk van, vagy párhuzamban mással is van...
2022. jún. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Azért teszi higy ne dobjam ki, már rájöttem. Eljegyzéssel is kötni akarna már.
2022. jún. 6. 18:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!