Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni ilyen helyzetben? Lányok, ti minek "örülnétek"? ( bőv. Lent)

Figyelt kérdés

2 éve nincs barátnőm.A két év alatt 3 lány (elég szép) szeretett volna velem járni de a "jeleket" amik elég erős jelek voltak a magabiztosságomnál fogva nem vettem észre.(a magabiztosságom a 0 van, és mindig azt gondoltam magamban hogy úgyse jönne egy ilyen jó csaj velem össze. :))

Mostanában azt vettem észre hogy a buszon egy csaj mindig rámnéz ha a közelébe vagyok.Mit tehetek ilyenkor?Ez egyébként egy "jel"? :D

De ma volt olyan hogy a buszmegállóban egy kb. 20 éves csaj rámnézett és akkor elnézett mikor elkaptam a tekintetét de mikor jött a busza akkor amíg várt a sorba addig még hátranézett és pont rám.

Ilyenkor mit csináljak?

De sokszor érzem azt hogy amikor megyek az utcán akkor lányok rámnéznek és mikor én is ránézek akkor elkapja a fejét.

Szeretnék egy barátnőt szerezni de mindig úgy érzem hogy semmi esélyem.(pedig nem vagyok egy ronda,sőt...-->ezt pár lány barátom mondta.)


17/F


2010. szept. 23. 20:37
 1/8 A kérdező kommentje:

És azt nem írtam hogy az önbizalmam nem tudom miért ilyen.

Sok hobbim van amik elég jók csak az a baj hogy én ilyen vékony alkat vagyok.megpróbáltam gyúrni de nem nagyon látszott...

2010. szept. 23. 20:44
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól hogy még rád néz valaki nem biztos hogy tetszel neki...

Akkor ha rám néz Mari néni az ABC-ben azt akarja, hogy megdöntsem?

2010. szept. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is szoktam nézni az embereket a buszon, és ha rámnéznek, nem fogok továbbra is a képükbe bámulni, hanem elnézek másfele.

(Nem vagy magabiztos, de nem kételkedsz, ha azt mondják, hogy nem vagy ronda, és azt hiszed, hogy mindenki téged bámul az utcán??)

23/L

2010. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hello, szerintem szimplán mosolyogj rá. Természetes, hogy elkapja a tekintetetét. Szerintem ha tetszel neki vissza fog mosolyogni. Meg is szólíthatod. Az én önbizalmam is 0, és nem tudom megmagyarázni miért. Pedig állítólag én sem vagyok csúnya.=) Nem igazán vesznek észre a másik nemből. (Vagy csak én nem veszem észre a jeleket, de gondolom sokan vannak így, mint te is). Na mindegy. Egyébként szerintem egyáltalán nem baj, ha nincsenek "bicepszeid". És a lányok általában nem "bonyolultak" egyszerűen légy kedves, és viszonylag udvarias. Próbálj te is kezdeményezni. Sok sikert a barátnőszerzéshez.

16/L

2010. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is szoktam nézni a pasikat és elkapom a tekintetem, ha rám néznek. és igen, ez jót jelent általában. ha ez többször ugyanazzal megismétlődik, akkor odamehetsz hozzá mondjuk, megkérdezheted, h hova megy [ha a buszon történik pl], stb.
2010. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"(Nem vagy magabiztos, de nem kételkedsz, ha azt mondják, hogy nem vagy ronda, és azt hiszed, hogy mindenki téged bámul az utcán??) "


De kételkedek és azt nem mondtam hogy azt hiszem hogy mindenki engem bámul.


Amit leírtam csak arra utaltam hogy vannak olyan lányok akik többször visszanéznek és hogy ilyenkor mit tudnék csinálni...?

2010. szept. 24. 21:41
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem lhet hogy azért néznek ennyire mert csúnya vagy

és ha egy barátom csúnya poénbol mondok neki olyanokat hogy ,,nem vagy olyan csúnya sőt"

amúgy ahhoz képest hogy a szöveg elején azt irod hogy az önbizalmad nulla a vgén meg azt hogy szerinted te nem is vagy csúnya...

hát nem tudom ha egy csaj járni akar veled és te is akarsz vele akkor járjatok de ne azért járj vele mert sok ideje nem volt csajod és hogy ne legyél szingli hanem csk ha szerelmes vagy belé,.

2010. szept. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyik volt oszitársam ment oda egy idegen csajhoz a reggeli buszon ezzel a dumával:


"Szia!

Láttam, hogy néztél! Összefutunk suli után?"


És bejött neki:D:D:D össze is jöttek, de annyit röhögtünk ezen:D Csináld te is így!:D

2010. szept. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!