Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 17-évesek örülnétek kistesó...

16 17-évesek örülnétek kistesónak? Valaki van ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A szüleim 9-éve el vannak válva.Anyum Németországban él,férjével és két fél kistestvéremmel.Én pedig apuval,apum is egy éve házasodott,nagyon szeretem a feleségét,a kapcsolatunk is tök jó,néha úgy érzem jobban gondoskodik rólam mint anyum annak idején.Szóval ők is lassan terveznék a kicsit,és én..hát örülök ha ők akarják,velük együtt fogok boldog lenni.Szeptembertől kezdem a középsulit,és 2oo.km-re leszek otthonról,havonta egyszer max kétszer otthon.

Alig tudnék a picivel lenni,most épp anyumnál vagyok,holnap indulok haza,és már érzem hogy mennyire pocsék napom lesz holnap,hiába látom meg a barátaimat meg minden,mindig egyiktől el kell szaakadjak,és ez már 9 éve,minden évben nehezebb és nehezebb.Azután ha pedig otthon is kapok kistesót megint ez lesz a sorsom...?Alig látom majd,mintha egy testvérem se lenne majd.Ettől rosszab nincs.Ti,mit gondoltok? :\

Lola,14


2011. jan. 19. 15:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Miért nem idejársz suliba ?

Amúgy én kiakadnék egy kisgyerektől, nem igazán szeretem őket.

2011. jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Faluban élek,és Tehetséggondozó iskolába megyek Német nyelvre a felvételit is már készítem,itt a közelben nincs.
2011. jan. 19. 15:31
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát én annyira nem örülnék,bár én csak addig szeretem a kicsiket,amíg csendben vannak.
2011. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem volna,anyum is fiatal volt még,de sajnos apukámat elvesztettük:(
2011. jan. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyik osztálytársam 13 éves, tavasszal születik kistestvére. Az ő szülei (is) elváltak, az apukája újraházasodott, az anyukája is párkapcsolatban él. Az anyukájáék részéről születik a baba, nagyon örül neki - legalábbis ezt mondja nekünk. Ő egyke, szóval biztos hogy jó lesz neki egy kicsi, akivel tud játszani, nem lesz úgymond egyedül.. :)
2011. jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én örülnék. Mivel bátyáim már elköltöztek, ezért mostanság eléggé unatkozok. Ha lenne egy kistesó, akkor megtaníthatnám mindazt, ami engem azzá tesz, ami vagyok, lényegébe egy kicsit magammá formálnám. Így nekem lenne valaki, aki felnézne és példaképként tekintene rám és neki is lenne valaki, akire számíthat.
2011. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 vagyok nemsokára egy új kistesóval a hátamon.

'alig várom'..

Megint végig játszhatjuk,hogy minden este bömböl azt,hogy bemászik a szobámba és mindent szétszed és sorolhatnám még.

Ne értsetek félre szeretem a tesóimat a bátyámmal együtt,de kicsit már sok belőlük.

Én vagyok 15 bátyám 16 és van 2 kistesónk és most születik a 3. kicsit már sok..

Áhh.. irigylem néha az egykéket,bátyámat még meghagynám de a piciket háát may úgy,hogy ne kelljen éjjel-nappal rájuk figyelmen,úgy igen. :D

2011. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát nemannyira örülnék,de persze ha meglenne nem utálnám :D
2011. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem már 1év 3hónapos a húgom, én pedig 18 éves vagyok. Először, mikor megtudtam, egyáltalán nem örültem, hiszen egészen addig nyugodtan éltünk, és gondoltam, így majd felborít mindent. Hát így is lett :D. nincs egy nyugodt éjszakánk még most sem, és persze nap közben is sokat lóg rajtam :D Néha tényleg idegesítő, főleg, mikor ordibál, bőg (általában nincs semmi baja, csak hiszti), dobálja a porcelánokat, szétpakol mindent és mindenhova bemászik. De azért nem olyan rossz, mint ahogy gondoltam :))
2011. jan. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én csak 11 vagyok, de van egy féléves húgom, meg két bátyám, egyik 14, másik 18 éves, de ugyanúgy örülnek a huginak, még akkor is, ha csak a féltesónk. =) Őszintén nem is gondoltam eddig a kérdésig arra, hogy egy kamasz ne akarna egy kistesót, a bátyáim olyan jól elvannak a húgunkkal. Persze én is foglalkozom vele, ne értsetek félre.
2011. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!