Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párotoknak eltitkolt tartozása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotoknak eltitkolt tartozása van? Hogy derült ki, hogy oldódott meg a dolog?

Figyelt kérdés
Egyáltalán miért kell titkolni, ha van ilyen gond? Ha véletlenül kiderül, hogy reagáljátok le?

2022. szept. 3. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom. Azt tudom hogy van amikor beesik neki 600 ezer is egy honapban es nyavajog hogy nincs pénze meg ki kell fizetni 30 ezret a kocsira biztositast es ezen sír mikozben mamahotelben él meg a munkahelyén van kaja, ott furdik is, tehát koktségei szinte csak a kocsi meg magának vesz márkás cuccokat. Es nem jön ki 600 bol.

Es komolyan mellékállásokban utazuk néha egy huszezresért meg ilyenek!


Nem tudom mire megy el neki ennyi mert látszata az nincs hogy mire. Se nyaralások se másik nő se semmi.

2022. szept. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Ja meg tőlem nyult le egyszer egy ötezrest az, aki keres 600at!
2022. szept. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

#2


Jézusom,a legnagyobb pénzb*szók meg pénzelszórók azok,akik relatív de sokat keresnek (àtlagon felül). #tapasztalat


Amúgy nicns tartozása,nem értem az ilyen pénzügyi dolgokat miért kell titkolni? Sokkal egyszerűbb együtt megoldani,vagy tudatni a pároddal,ha baj lesz ne lepődjön meg :D

2022. szept. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
96%
pl kollégám részegen okozott pár millió forintos kárt, hitelt kellett felvennie a kártérítésre. A családjának nem mondott semmit erről, nem tudom meddig tudja titokban tartani.
2022. szept. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!