Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha párom hazudik a szüleinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párom hazudik a szüleinek, hogy tudnám az igazam érvényesíteni?

Figyelt kérdés

Korábban veszekedtunk mert párom társkeresőzött mellettem(nem alkalmilag, hanem folyamatosan volt aljas), a bizonyitékok ellenére is letagadja. Aztán a kapcsolat odáig romlott hogy azt mondta nekem legyünk csak szexkapcsolatban.

Szakítottam ez miatt sirva, mert én szerettem őt, minden fájt.


Viszont anyujára jogi ügyekben szükségem lenne. Ez miatt ujra fel kellett velük sajnos vennem a kapcsolatot. És a (ex)párom már nekem is hazudik a szemembe.

Kérdeztem azota megváltozott e, tudna e korrekt lenni.

És még most is tagadja, most is hazudik, tehát nem változott semmit, és megdöbbentett, de azt állitja, hogy ÉN akartam szexkapcsolatot!

(én, aki szerelmes volt?)

Tehát valószinuleg ezt hazudja az anyjának rólam, hogy ő feddhetetlen, én voltam a szemét én akartam csak szexet és nem együtt járni én társkereztem stb.


Hogyan oldhatnám meg azt hogy anyuja segitsen nekem jogban, annak ellenére hogy bemocskol elötte a fia, vagy hogyan győzhetném meg arról hogy hazudik a fia rólam?



2022. szept. 18. 02:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy már, hogy mit hazudott, egyáltalán hazudott -e? Az anyja úgyis neki hisz majd.

Megkérdezed, ha segít, segít, ha nem tudomásul veszed. Az nagyon szürreális lenne, ha megkérdeznéd, hogy miért nem, vagy mit hazudott össze rólad, sőt ha elmondod neki, hogy milyen a fia, akkor is legfeljebb elgondolkozik, attól nem változtatja meg a döntését.

2022. szept. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, az anyja ugyis a fiaban fogja bizni.

Te csak egy “idegen” vagy.


Lepj tovabb, tiltsd le mindenhol. O egy szanalmas manipulator

2022. szept. 18. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ingyenes jogi tanácsadással jobban járnál. Nem hiszem, hogy az anyja az egyetlen, aki segíteni tud.

A srác meg tipikus megrögzött hazudozó. Keress rá a neten, hogy mi az a gaslighting, gázlangolás. Pont ezt csinálja.

2022. szept. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Keress inkább mást aki tud segíteni, szerintem sem ő az egyetlen aki jártas jogi ügyekben. Mindenkinek jobb lesz így, különösen neked.
2022. szept. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha kérdezik, csak egyszer mondod el az állás pontodat. Nem kell szajkozni. Utána csak annyit Te lezártad a dolgot, felmelegíteni kapcsolatot max ha gyerek van akkor érdemes.
2022. szept. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod meggyőzni, fiának fog hinni. Kérj mástól jogi tanácsot!
2022. szept. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Van elég jogász, nem ez a kérdés, hanem az, hogy miért nincs egy szemernyi önbecsülésed sem?


Nem beszélve arról, hogy a srác jellemtelen, s ezt valószínűleg örökölte.


Egy anyától meg ne várj igazságszolgáltatást a gyereke hátrányára, sosem fogod megkapni.


Végül is nem

Mindegy, hogy mit hazudott?


Miért ragaszkodsz te ahhoz, hogy porig alázzanak?


Az ügyvédi segítségkérés átlátszó ürügy.

Minden sarkon egy ügyvédi iroda.


Lépj ki ebből, felejtsd el.

2022. szept. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Úgy írod, "a párom", közben már rég szakítottatok. Lépj tovabb, ne üldözd.
2022. szept. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Majd beszélek vele

Szerintetek mit mondjak neki?

2022. szept. 18. 09:36
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kivel?
2022. szept. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!