Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az miért nagyobb teljesítmény,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért nagyobb teljesítmény, hogy valaki 9 hónap alatt kihord egy gyereket annál, mint hogy valaki ez idő alatt megkeresi a betevőt?

Figyelt kérdés
Mindig előjön mostanában a férfiak lenézése és emeleltt a nőiség piedesztálra emelése, beleértve a szülést. Nem értem, hogy egyes nők miért tartják sokkal többre az otthon ülést, a vajódást meg magát a szülést annál, mint hogy van eközben valakijük, aki ez idő alatt dolgozik a munkahelyén, pénzt hoz haza, biztosítja azt, hogy ez a nő biztonságban kihordhassa a gyereket?

2022. okt. 21. 21:15
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%

Ez msot az alatt kötetével esete.


Én is megkeresem a betevő amúgy , perpill épp többet is mint a párom. Tervezek szülni is, remélhetőleg hamarosan sikerül is teherbe esni. Szóval nem értem a kérdést sem, miért kell uszítani bárkit bárki ellen? Értékelje mindneki inkább a párját, aki van neki.

2022. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
*Ez most az almát körtével esete
2022. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
94%

Mert ha nem terhes, akkor ő is végigdolgozza az életét (de amúgy terhesen is nagyon sokan végig dolgoznak). A férfi ezzel nem tud pluszt mutatni, a legtöbb nő szintén dolgozik, és pénzt keres, nagyon sokan terhesen is.

A vajúdás meg szülés a legfájdalmasabb dolog, amin egy ember átmehet. Nézz meg szülésekről készült videókat. Nem egy wellness kezelés, elhiheted. Vagy csak próbálj meg bedugni a seggedbe egy 10 cm átmérőjű sárgadinnyét.

2022. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
6%
Hozzátenném hogy férfiak nélkül a nők még mindig barlangokban dobálnák egymást kővel (már ha nem fagytak volna meg/haltak éhen)
2022. okt. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
98%

Már ne is haragudj, de ilyet sehol nem olvastál, ez a te kényszerképzeted. Amúgy az megvan, hogy a nők többsége a 9 hónap alatt is ugyanúgy dolgozik a munkahelyén, hacsak nem veszélyeztetett terhes, vagy a munkahelye olyan, ami miatt nem dolgozhat.

Hülyén összerekott provokáció!

2022. okt. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

4: de a terhesség alatt ő nem tud dolgozni, ezt másnak kell megtennie.

Ha ezt nem teszi meg a férfi, akkor a nő konkrétan éhen hal. Ezért nem értem, miért lenne feljebbvaló az otthon ülés, tv kapcsolgatás, majd 9 hónap múlva egy fájdalmas szülés mint az, hogy valaki eközben fért verejtéket izzadva pénzt termel saját magára és a nem dolgozó kimamára is.

Érted?

5: ezzel egyetértek.

2022. okt. 21. 21:29
 7/36 A kérdező kommentje:

6: hogy dolgozik a munkahelyén, ha mondjuk kasszás, tanár, árufeltöltő sorolhatnám?

Nem az jellemző a nők többségénél, amit te távmunkában a kis laptopod mellől megszoktál. Arról nem beszélve, hogy a nőnek nem kötelező dolgoznia, mert a fizetését anélkül is megkapja.

2022. okt. 21. 21:31
 8/36 anonim ***** válasza:
98%
A pasik egy nathatol is meghalnak,menjel mar magaddal a picsaba
2022. okt. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
98%
#8 kasszában vagy tanárként pont végig lehet dolgozni, ha nem veszélyeztetett terhes a nő. Mondjuk rakodónál, vagy postásnál, vagy ilyen erősebb fizikai munkát végző nem tudja, de ha nem veszélyeztetett a munkaadó köteles olyan új munkakört adnia neki szülésig, amit biztonsággal el tud látni. Ne álmodozz, fingod nincs az életről. Én is végigdolgoztam 2 terhességet, kb ugyanannyit kerestem alatta, mint a férjem, és a szülés után is volt passzív bevételem. Üdv a való világban.
2022. okt. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
93%

A veszélyeztetett terheseken kívül mindannyian dolgozunk terhesen is (akik előtte is dolgoztunk, nyilván az amúgy is dologtalan nem számít), úgyhogy nem értem ezt az újabb incel ámokfutást 🤦

5-öske, férfiak nélkül meg nem lennének pl háborúk és eszement diktatúrák. Mellesleg ez a barlangban kővel dobálózás teljesen értelmetlen hülyeség. Ahogy a megfagyás, éhenhalás is. Valójában ti vagytok életképtelenebbek, mi sokkal több mindent túlélnénk egyedül, ti hisztériáztok folyton nőért, akinek szépen folytatnia kéne a mamahotelben megszokottakat. Ti óbégattok folyton hogy a 'mai feminácik' már nem akarnak szolgálni titeket. Az életképes teremtés koronáit ugyan miért kéne abajgatni ha akkora nagy istencsászárok?

2022. okt. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!